Şehirler ve Ülkeler

OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI

 • OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
OTOBÜSLÜ BUYUK BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
40 kişi
Tur Süresi :
7 gün
Double Oda
399 EURO
Single Oda
549 EURO
6-12 Yaş
349 EURO
0-6 Yaş
329 EURO

OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU

YUNANİSTAN-MAKEDONYA-ARNAVAUTLUK-KARADAĞ-HIRVATİSTAN-BOSNA HERSEK-SIRBİSTAN

5 GECE KONAKLAMALI

28-29-30-31 MAYIS 01-02 HAZİRAN 2023
BALKAN TURU

 

1.GÜN  28 MAYIS 2023                                                                     KEŞAN

01:30 Keşan Hükümet Konağı Önü belirlenen yerden sizleri alıp yolculuğumuza başlıyoruz. İpsala sınır kapısında pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan'a giriş yapıyoruz.

2.GÜN   29 MAYIS 2023                                                        SELANİK - BİTOLA – OHRİD

Yolda verilen molalar ve gümrüklerdeki pasaport işlemlerinin ardından sabah erken saatlerde Selaniğe varıyoruz. Selanik varışı takiben otobüsümüz ile yapacağımız Panoramik şehir turunda; Kordon, beyaz kule, döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası Atamızın evin açılış saatini bekliyoruz.Atanın evini ziyaret ettikten sonra yolculuğumuza devam ediyoruz Yunanistan-Makedonya sınır kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Bitola ya varıyoruz.Bitolada Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Askeri İdadisi’ni ziyaret ediyoruz.Ardından Ohrid’e geçiyoruz.Ohrid varışı takiben Otelimize geliyoruz.Akşam konaklama Ohrid ’de otelimizde.Akşam isteyen misafirlerimizle (Ekstra) Makedon Gecesi’na katılıyoruz.

3.GÜN   30 MAYIS 2023                                           OHRİD – TİRAN - İSKODRA 

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Ohrid şehir turuna çıkıyoruz.Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kent olan Ohrid'de günümüzde hala konserlerde ve festivallerde kullanılan Ayasofya Kilisesi, Roma döneminden kalma amfitiyatro, Osmanlı döneminden kalma Halveti Tekkesi, Safranbolu evlerini anımsatan eski yapılar ve Çınar Meydanı görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası isteyen misafirlerimizle (Ekstra) Tekne turu yapıyoruz. Sonrasında Ohrid’den ayrılıyoruz.Sınır sınır kapısından Arnavutluk’a giriş ve Tiran’a varış.Varışı takibenTiran şehir turunda; Parlemento Binası, İskender Bey Meydanı,Başkanlık Sarayı ve Üniversite Binası göreceğimiz yerler arasındadır.Ardından serbest zaman.Sonrası İskodra’ya hareket.Akşam konaklama İskodra’da otelimizde.

 4.GÜN  31 MAYIS 2023                                   BUDVA-KOTOR-DUBROVNİK-TREBINJE

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası saat 07:00’da Otelde’den ayrılıyoruz.Karadağ’ın küçük ama etkileyici kenti Budva ya varıyoruz.Budva ziyareti sonrası yola devam ediyor ve Kotor’a varış.Kotor ziyareti sonrası cavlat yolu ile Hırvatistan’ın en güzel kentlerinden biri olan Dubrovnik’e varış.Dubrovnik varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Şehir Surları,Saat Kulesi,Onofria Çeşmesi,Sponza Sarayı,Rector’s Sarayı,Liman Bölgesi ve Şehir Meydanı  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam konaklama Trebinje’de otelimizde.

5.GÜN  01 HAZİRAN 2023                                 POÇİTEL – MOSTAR – SARAYBOSNA

 Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası yolumuza devam ediyoruz.İlk durağımız Türk Köyü Poçitel.Poçitel ziyareti sonrası isteyen misafirlerimizle (Ekstra) Kravice Şelalesi’ne gidiyoruz.Şelale sonrası Bosna Hersek’in en güzel Kenti, tarihi Mostar’a varış.Mostar Şehir Turu’nda; Tarihi Mostar Köprüsü ve Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır.Mostar sonrası  başkent Saraybosna’ya hareket ediyoruz.Saraybosna’ya varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Gazi Hüsrev Bey Camisi,Bascarsija Çeşmesi ve Meydanı,Eski Pazar Yeri ve İç Pazar bulunmaktadr.Ardından otelimize hareket. Akşam konaklama Saraybosna’daki otelimizde. 

6.GÜN  02 HAZİRAN 2023                                                                                     BELGRAD – NİŞ

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’a hareket ediyoruz.Belgrad’a varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi ,Saborna Kilisesi, Askeri Müze, Damat Ali Paşa Türbesi, Kale Meydanıi Zindan Kapı, Saat Kulesi, Leopoldov Kapı,  Stefan Lazerevic Anıtı, İstanbul Kapı,Terazi Meydanı, Nebojsa Kulesi, Cumhuriyet Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası İsteyen misafirlerimizle (Ekstra) Tekne Turu’na çıkıyoruz.Sonrasında serbest zaman.Serbest zamanın ardından yolculuğumuza devam ediyoruz.Otele varışı takiben Akşam konaklama Nis’de otelimizde.

7.GÜN 03 HAZİRAN 2023                                                                       ÜSKÜP – KAVALA – KEŞAN

Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından saat 07:00’da Üskübe hareket ediyoruz.Üsküp varışı takiben şehir turumuzu yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Başçarşı-Vardar Nehri-Makedonya Meydanı-Saat Kulesi-Davut Paşa Külliyesi-Sultan Murat Camii görülecek yerler arasındadır.Üsküp şehir turu sonrası Üsküp’den ayrılıyor ve dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Makedonya-Yunanistan sınır kapılarında pasaport-gümrük işlemleri sonrası Yunanistana giriş yapıyoruz.Kavalaya varışı takiben akşam yemeği molası veriyoruz.Yemek molasının ardından son gümrük kapımız olana Yunanistan-Türkiye sınır kapısına geliyoruz.Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece geç saatlerde Keşan'a varış ve turumuzun sonu.Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile...

 

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım 
 • 1 Gece Ohrid 3-4* Otel Konaklama
 • 1 Gece İskodra 3-4* Otel Konaklama
 • 1 Gece Trebinje 3* Otel Konaklama
 • 1 Gece Saraybosna 3-4* Otel Konaklama
 • 1 Gece Niş  3-4* Otel  Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları
 • Panoramik Şehir Turları
 • Türkçe & Boşnakça Rehberlik Hizmeti

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu 150 TL
 • Schengen Vize + Sigorta + Hizmet Bedeli 130 €uro
 • Ohrid Tekne Turu 
 • Ohrid Makedon Gecesi 
 • Kravica Şelale Turu 
 • Saraybosna Boşnak Gecesi  
 • Belgrad Tekne Turu  

   

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)