Şehirler ve Ülkeler

HİZMETLERİMİZ

Sizler için günübirlik veya konaklamalı yurtiçi tur organizasyonları düzenliyoruz.

 

Günübirlik veya konaklamalı yurtdışı tur oranizasyonları düzenliyoruz.

 

Türkiyenin veya dünyanın neresine ulaşmak isterseniz isteyin, en kısa sürede ve en uygun olacak şekilde biletinizi temin ediyor ve size ulaştırıyoruz.

 

Günlük, haftalık veya sizin belirleyeceğiniz süre aralıklarında otel rezervasyonunuza uygun maliyetlerle yaparak koordinasyonunu sağlıyoruz.

 

İster katılımcı olun, ister ziyaretçi. Katılmak istediğiniz fuar ile ilgili uçuş, konaklama ve diğer detayları sizler için planlıyoruz.

 

Gideceğiniz ülke ile ilgili vize işlemleri ve planlamaları sizin için yapıyoruz.

 

Kutsal toprakları ziyaret etmek istediğinizde bizler buradayız. Size en iyi ve en doğru şekilde hizmet vermek için bekliyor olacağız.

 

Eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen herkes için planlama ve organizasyon hizmeti veriyoruz.

 

Teşvik (incentive) tur organizasyonları neden gereklidir?
Yorgun yöneticilerinizi, bölge satış temsilcilerinizi, bayilerinizi güçlü bir takıma dönüştürebilmek her işadamın en önemli hedeflerinden biridir.Ekibinizde birlik duygusunu ön plana çıkartmanın en önemli unsurlarından biri bu kişilerin hep beraber belli başlı organizasyonlara katılabilme imkanları sağlamanızdır. Bu bir piknik olabilir, restoranda yemek veya iş sonrası samimi bir toplantı, ama öyle bir yöntem varki mutlaka istenilen sonuca ulaştırır.

Sonuç olarak bu işin sihirli anahtarı sizin ve ekibiniz bir yurtdışı teşfik (incentive) seyahatidir. Günümüzde dünyanın her yerinde bu tür teşfikler şirket iş ortaklarına ve çalışanlarına uygulanmaktadır. Bu tür aktivitelerde eğlencenin yanısıra çalışma arkadaşlarınız ve değerli iş ortaklarınızla tecrubelerinizi paylaşabilir, eğitim seminerleri düzenleyip verimliliklerini arttırabilirsiniz. Üstelik insan uzun bir rutinleşmiş iş ortamından kısa bir süre içinde olsa kopmak istiyor, bir nevi kendini tekrar "şarj" etmek için.

Bizim önerdiğimiz incentive programları size özel’dir. Bütçeniz ve amaçlarınız doğrultusunda size en uygun seçeneği bulmak bizim işimiz ve görevimizdir. Bu tür uygulamalarda sizler:
 

  • En başarılı iş arkadaş ve iş ortaklarınızı ödüllendirebilir, bir sonraki donem için bilgilendirebilirsiniz
  • Konferans ve eğitim semineri yapabilirsiniz
  • Özel satış eğitimi uygulayabilirsiniz
  • Özel gün ve yıldönümü kutlamaları yapabilirsiniz


Evet herşey güzel, ama biz bu organizasyonları nerede ve nasıl gerçekleştirebiliriz diyorsanız,unutmayın ki sizin için canla başla uğraşacak profesiyonel bir ekip var, sizlere yurtdışında örnek olarak hazırladıgımız programlara göz atın.

Yukarıda belirtilen hizmetlerimizin detaylarını ve özel programlarımızı sizlere tanıtabilmemiz için yalnızca BORA TURİZMi aramanız yeterli olacaktır.

Saygılarımızla,
BORA TURİZM Ekibi