Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA TURU

  • GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA TURU
  • GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA TURU
  • GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA TURU
  • GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA TURU
GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
325 TL
Single Oda
325 TL
6-12 Yaş
325 TL
0-6 Yaş
325 TL

GÜNÜBİRLİK

POLONEZKÖY-AĞVA-ŞİLE TURU

12 HAZİRAN 2022
PAZAR

 

 

 

Sabah belirlenen saatte Keşan Hükümet Konağı Önü'nde araçtaki yerlerimizi alarak hareket ediyoruz. Molamızın ardından ilk durağımız olan Polonezköy'e doğru yol alıyoruz. Polonezköy'de Zoşa Teyze'nin evini, Ağaç oymalardan şekillendirilmiş tahta adam ve kadın heykerllerinin parkında fotoğraf molası veriyoruz. Cam Atölyesini geziyoruz. Akabinde araçtaki yerlerimizi alarak Şile'ye hareket ediyoruz. Öncelikle Fransızların yaptığı ihtişamlı Şile Deniz fenerini görüyoruz. Şile Fenerini, limanı, şirin sokakları, kültür parkı seyir tepesini geziyoruz.Çay molası veriyoruz. Alışveriş yapabileceğiniz küçük dükkanların bulunduğu sokaklarda serbest zaman veriyoruz. Şile'den ayrıldıktan sonra Ağva'ya hareket ediyoruz. Yeşilin onlarca tonu arasında seyahat ettikten sonra Ağva'ya varıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ağva merkezinde ve Ağva nehri boyunca yapacağımız gezinti sırasında nehir üzerinde tekne gezintisi (ekstra) yapıyoruz. Günü tamamaldıktan sonra dönüş yolculuğu yapmak için tekrar a raçtaki yerlerimizi alıyoruz. Sizleri aldığımız yerlerde bırakarak bir başka gezide görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

1 KİŞİ 325 TL

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks Otobüsler ile Ulaşım 
  • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
  • Kumanya

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Tüm Yemekler
  • Kişisel Harcamalar
  • Tekne Turu

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Dünyayı da etkisi altına alan Coronavirüs Pandemi süreci boyunca yapılacak turlarda araçlarda yarı yarıya kapasite kullanılacaktır.

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.