Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK CUNDA ADASI TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK CUNDA ADASI TURU

  • GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK CUNDA ADASI TURU
  • GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK CUNDA ADASI TURU
  • GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK CUNDA ADASI TURU
  • GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK CUNDA ADASI TURU
GÜNÜBİRLİK ŞEYTAN SOFRASI AYVALIK CUNDA ADASI TURU
Şehirler :
Kontenjan :
41 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
375 TL
Single Oda
375 TL
6-12 Yaş
375 TL
0-6 Yaş
375 TL

 AYVALIK – CUNDA – ŞEYTAN SOFRASI TURU 

 29 MAYIS 2022

ve

19 HAZİRAN 2022
PAZAR

GÜNÜBİRLİK

       

.

Keşan Hükümet Konağı önünde sabah erken saatlerde araçtaki yerlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. İlk olarak AYVALIK girişinde, Cennet Tepesi’ne uğruyoruz. Burada, Ayvalık, Cunda ve Adaların muhteşem manzarasının tadını çıkartıyoruz ve fotoğraf çekimi için kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra, taş döşeli yolları, birbirinden güzel taş evleri ve kilise kalıntıları ile şirin AYVALIK sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Ayvalık’ın Neo-Klasik dönem mimarisini ve sarımsak taşının mimari ile uyumunu gözlemleyip, fotoğraflarımızla  bu güzellikleri ölümsüzleştiriyoruz. Gezimiz esnasında, birbirinden güzel antikacılara ve sanat atölyelerine uğrayıp alışverişler yapıyoruz. İmren Pastanesinden meşhur Lor Tatlısı’ndan da almayı unutmayın! CUNDA ADASI’na giderken, Cunda’nın yeni köprüsünden, daha sonra da ülkemizin ilk Boğaz Köprüsü’nden geçiyoruz. Cunda merkezine ulaştığımızda, arnavut kaldırımlı dar sokakları, eski Rum evleri ve rengarenk kafeleriyle büyüleyici bir yer olan bu şirin adayı geziyoruz. Koç Ailesi tarafından restore edilerek, İstanbul ve Ankara’daki Rahmi Koç Müzeleri’nin devamı niteliğinde, içinde oyuncaklar ve antika arabaların bulunduğu bir müzeye çevrilen Taksiyarhis Kilisesini de ziyaret ettikten sonra, enfes balık ve mezelerden, veya çıtır bir ayvalık tostundan oluşturabileceğimiz öğle yemeğimizi almak için serbest zaman alıyoruz. Zeytin, zeytinyağı ve yöresel peynir alışverişlerimizi de tamamlayıp, sahilde yürüyüşlerimizi yapıyor ve 150 yıllık Taş Kahve’de mola  veriyoruz. Turumuzun devamında, ŞEYTAN SOFRASI’ na hareket ediyoruz. Burada, şeytanın ayak izini simgeleyen demir kafes içindeki izi görerek, Midilli Adası manzarasına karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Güzel bir günün ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir başka Bora Turizm Programında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks Otobüsler ile Ulaşım 
  • Feribot Ücretleri
  • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Tüm Yemekler
  • Kişisel Harcamalar
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)