Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK SELANİK KAVALA TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK SELANİK KAVALA TURU

 • GÜNÜBİRLİK SELANİK KAVALA TURU
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK KAVALA TURU
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK KAVALA TURU
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK KAVALA TURU
GÜNÜBİRLİK SELANİK KAVALA TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
35 EURO
Single Oda
35 EURO
6-12 Yaş
35 EURO
0-6 Yaş
35 EURO

GÜNÜBİRLİK

SELANİK-KAVALA TURU

11 OCAK 2020 CUMARTESİ

 

Belirlenen saatte misafirlerimizi alarak Keşan Hükümet Konağı Önü'nden hareket ediyoruz. İpsala Gümrük Kapısı'ndaki pasaport ve gümrük işlemlerinin hallederek yolumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde Selanik’e varmış olacağız. İlk durağımız Ata'mızın doğduğu eve gidiyoruz. Atamızı doğduğu evde andıktan sonra göreceğimiz yerler arasında; Türk Konsolosluğu , Agio Dimitri kilisesi, Alaca imaret , Romalilar dönemine ait  Agora, Selanik’in tarihi surları Yedikule, şehrin simgesi Beyaz kule, Rotonta meydanı, Galerius Sarayı ve Kamarası var. Rehberimizin belirlemiş olduğu saate kadar serbest zaman veriyoruz. Selanik şehir turumuzun ardından Kavala’ya hareket edeceğiz. Manzarası ile insanı büyüleyen bu şehri tepeden görüp, fotoğraf için kısa bir mola veriyoruz. Ardından şehrin en güzel yeri olan kordonda aracımızdan iniyoruz. Başlıca göreceğimiz yerler arasında; İmaret, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi ve Anıtı olacak. Kavala Kurabiyesi alış-verişini de tamamladıktan sonra aracımızda ki yerlerimizi alıyor ve dönüş için İpsala gümrük kapısına hareket ediyoruz. Pasaport ve Gümrük İşlemelerinin ardından Türkiye'ye giriş yapıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktaya bırakarak bir başka Bora Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

1 KİŞİ 35 €URO

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım 
 • Otobüste Alınan İkramlar
 • Otobüste Verilecek Kahvaltı Paketi
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Yemekler
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 50 TL
 • Schengen Vize Bedeli
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.