Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK İSTANBUL BÜYÜKADA TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK İSTANBUL BÜYÜKADA TURU

  • GÜNÜBİRLİK İSTANBUL BÜYÜKADA TURU
GÜNÜBİRLİK İSTANBUL BÜYÜKADA TURU
Şehirler :
Kontenjan :
40 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
350 TL
Single Oda
350 TL
6-12 Yaş
350 TL
0-6 Yaş
350 TL

İSTANBUL BÜYÜKADA TURU

12 HAZİRAN 2022 - PAZAR

 

 

 

 

 

 

Saat 05:30 da Keşan’dan hareket ediyoruz.İlk durağımız Eminönü. Eminönü'den vapura binip Büyükada'ya geçiyoruz.Büyükada'da verilen serbest zamanda,bisikletlerinizle yada elektrikli bsikletlere binip adayı gezebilir yada sahilde yürüyüş yapıp adanın tadına varabiliriz.Öğle yemeğini verilen serbest zamanda deniz kenarındaki balık restorantlarında büyük bir keyif ile yiyebilir, manzaranın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Büyük Ada ziyareti sonrası saat 15:45'te tekrar vapurdan indiğimiz iskelede buluşuyor binip Eminönü'ye geçiyoruz. Eminönü'ye varışı takiben otobüsteki yerlerimizi alıyor Pierre Loti'ye boğazın eşsiz manzarasını seyrederken çaylarımızı yudumlamaya gidiyoruz. Ardından Mall of İstanbul alışveriş merkezine hareket ediyoruz. Alışveriş molamızın ardından araçtaki yerlerimiz alıyor ve bir başka gezide buluşmak üzere Keşan’a dönüyoruz.

 

1 KİŞİ 350 TL

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
  • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
  • Vapur Geçişleri (Grup Halinde)

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Tüm Yemekler
  • Kişisel Harcamalar

 

   

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)