Şehirler ve Ülkeler

URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI

 • URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI
URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU 1 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
3 gün
Double Oda
450 TL
Single Oda
550 TL
6-12 Yaş
400 TL
0-6 Yaş
375 TL

URLA ENGİNAR FESTİVALİ ve

EFES ANTİK KENT TURU

1 GECE KONAKLAMALI

24-26 NİSAN 2020

 

 

1.GÜN 24 Nisan 2020 Cuma                                                                                          KEŞAN ; 
Keşan Hükümet Konağı önü'nden 00:00' da bekleyen misafirlerimizi alarak programımıza Gelibol-Lapseki üzerinden güzergahı takip ederek başlıyoruz.

2.GÜN 25 Nisan 2020 Cumartesi                                                                    URLA-BADEMLER KÖYÜ-SEFERİHİSAR-SIĞACIK-KUŞADASI ;
Yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrasında Urla'ya hareket ediyoruz. İlk olarak Urla gezimize Necati Cumalı evi ile başlıyoruz. Urla'da Sanat Sokağı ve Malgaca Pazarı gezileri Ardından Yorgo Seferisin doğduğu evi panaromik görüyor ve fotoğraf çekimlerimizi yapıyoruz. Zafer caddesinde Tanju Okan anısına yapılan parkta fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında antik çağın en önemli ticaret merkezlerinden Klazomenia Antik Kenti gezisi ve Limanı, Eski Zeytinyağı fabrikası gezileri sonrası Urla Enginar Festivali Etkinliklerinin yapıldığı alana geçiyoruz. Urla Enginar Festivalinde bölge halkı tarafından yapılan Enginarlı lezzetleri tadabilir, yöresel ürünlerin alışverişini yapabilirsiniz. Serbest zaman ardından Susuz Yaz filminin çekildiği, Çevre ve Şehircilik Bakanlığın 2012 yılında yaptığı yarışmayı kazanan Türkiye’nin en temiz köyü, ülkemizin tiyatrosu olan ilk ve tek köyü Bademler köyünü geziyoruz. En son gezeceğimiz yer ise yöresel mimarisine, geleneklerine, göreneklerine, sahip çıktığından dolayı 2009 yılında Türkiye’de ilk Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanını kazanmış olan Seferihisar’a gidiyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Bazı dizi filmlerin çekildiği Sığacık’ı gezeceğiz. Burada, Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış Osmanlı Kalesi’ni, iç kalede inşa edilmiş ve otantikliğini kaybetmemiş evleri ve sokakları yürüyerek gezeceğiz.  Gümüldür – Özdere üzerinden Kuşadası’nda bulunan otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN 26 Nisan 2020 Pazar                                                                                         KUŞADASI-MERYEM ANA-EFES ANTİK KENTİ-ŞİRİNCE KÖYÜ-KEŞAN ;
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından Hristiyanlarca kutsal haç merkezi kabul edilen Meryem Ana Evini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Efes antik kentini gezmeye başlıyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Odeon, Kuretler caddesi, Latrin, Hamam, Celsus kütüphanesi, aşk evi, Agora, tiyatro sayılabilir. Bu keyifli gezi ardından eski bir Rum köyü olan ve adını meyve şaraplarıyla duyurmuş Şirince Köyüne varış. Burada verilen serbest zamanda Safranbolu evlerini anımsatan köy dokusunu gezerek şarap alış-verişi yapabilirsiniz. Köy ziyaretimiz sonrasında Keşan’a hareket ediyoruz. Bir başka Bora Turizm Organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

 

2/3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 450 TL

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Tüm Şehir Turu
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 3- 4* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otobüste alınan tüm ikramlar
 • Seyahat Sağlık Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle Yemeği
 • Akşam Yemeğinde Alınan İçecekler
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otel Ekstra Harcamalar (Mini Bar vs.)
 • Seyahat Sigortası Farkı (65 Yaş Üzeri)
 • Otel Konaklama Vergisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)