Şehirler ve Ülkeler

UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI

 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
 • UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
UÇAKLI DOĞU TURU 4 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
-10 kişi
Tur Süresi :
5 gün
Double Oda
1995 TL
Single Oda
2490 TL
6-12 Yaş
1695 TL
0-6 Yaş
1695 TL

 

UÇAKLI “ERZURUM & VAN”  

“DOĞU BEYAZIT & IĞDIR & KARS TURU”

18-19-20-21-22 Kasım 2019 (1. Sömestre Tatili)

 

 

 

1.Gün 18 Kasım 2019 Pazartesi                                                                              Keşan-İstanbul-Erzurum-Sarıkamış-Kars

Gece saat 01:00’da Keşan’dan hareket ediyoruz.İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varışı takiben Pegasus havayollarının 06:55 uçuşu ile Erzurum’a uçuyoruz.Erzurum Havalimanında aracımıza geçip Erzurum turumuza başlıyoruz. Yakutiye medresesi, Ulu Camii, çifte Minareli Medrese ve Üç Kümbetleri geziyoruz. Öğle yemeği Erzurum Mutfağında ( Cağ Kebabı, Şiş Köfte, Kadayıf Dolması Tatlısı ve Pekmezli Baklava) alıyoruz.Yemek molası sonrası Oltu Taşı Bedesten Çarşısında alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrası Çoban Dede Köprüsü ve Aras Nehri Boyunca Kars’a hareket ediyoruz.Yol güzergahımızda bulunan Sarıkamış Şehitliği ve Katerina Köşkü'nü dıştan görüyoruz.Ardından Kars’a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.Gün 19 Kasım 2019 Salı                                                                                                              Ani Harabeleri–Çıldır Gölü-Kars

Sabah Kahvaltı sonrası Ani Harabeleri Turunu yapıyoruz. Ermenistan sınırı, Ermenistan Köyü, Ermenistan ile Doğal Sınırımızı Çizen Arpaçay, Katedral, Ateşgede, Camiler ve Tarihi Surları görüyoruz. Platolareşliğinde Çıldır Gölüne Hareket ediyoruz. Öğle yemeği Çıldır Gölü Kıyısındaki Kütük Restaurant’ta…Doğanın ve Eşsiz Güzelliğiyle Çıldır Gölünün keyfini yaşıyoruz. Kars Turumuzda; Kars Kalesi, Havariler Kilisesi, Taş Köprüler ve Rus Taş Evlerini gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.Gün 20 Kasım 2019 Çarşamba                                                               Iğdır-İshak Paşa Sarayı-Muradiye Şelalesi-Erciş

Sabah Kahvaltısı Sonrası Digor, Ermenistan Sınırı, Halı Kışla, Tuzluca ve Iğdır Yol Güzergâhını kullanarak Doğubayazıt’ta hareket ediyoruz.Varışı takiben İshak Paşa Sarayını Geziyoruz.İshak paşa sarayı ziyareti sonrası yolumuza devam ediyor ve  Tendürek Volkanik Dağları, Çaldıran Ovası ve Muradiye Şelalesini Gezip otelimize hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4.Gün 21 Kasım 2019 Perşembe                                                                                                                Adilcevaz-Ahlat-Tatvan

Sabah Kahvaltı sonrası Van Gölü Kuzey Sahilleri boyunca Adilcevaz’a Hareket ediyoruz. Adilcevazda Dünyanın En Hafif Bastonlarının yapıldığı Atölyesini geziyoruz.Ardından Ahlât’a geliyoruz ve  Selçuklu Mezarlığı ve Kümbetlerini geziyoruz.Ahlatın ardından Dünyanın ikinci büyük Krater gölü olan Nemrut Krater Gölünü ve Kalderasını geziyoruz.Ardından Tatvan’a geçiyoruz. Öğle yemeğimizi Tatvan’da alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

5.Gün 22 Kasım 2019 Cuma                                                                                               Akdamar Adası-Van-İstanbul-Keşan

Sabah Kahvaltısı sonrası ilk durağımız; Gevaş ilçesindeki Halime Hatun Türbesi ve Selçuklu Mezarlığı.Ardından Tekne ile Ahtamar Adası'na geçiyoruz. Ahtamar Kilisesi, Ahtamar Adasında Fotoğraf Molosı ve Çay Keyfi’nin ardından Van’a geçiyoruz.Van Gölü kıyısında öğle yemeği (Kiremitte Kuşbaşı Tava, Mehir Çorbası, Bulgur Pilavı, Salata, Tatlı) alıyoruz.Yemek sonrası ana kaya üzerine inşa edilmiş Van Kalesi’ni,Van’ın simgesi olan Van Kedilerini görmek üzere Kedi Evi’ne geçiyoruz.Van Kedi evinde çekeceğimiz fotoğrafların ve Van Gümüşçülerinde yapacağımız alışveriş ardından havalimanına hareket ediyoruz.Bagaj işlemleri sonrası Pegasus havayollarının 19:10 uçuşu ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuyoruz.İstanbul varışı takiben havalimanında bizi bekleyen otobüsümüz ile Keşan’a dönüyor ve birbaşka turumuzda buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz.

 

 

OTELLER

2/3 Kişilik Oda’da

Kişi Başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

2-12 Yaş

Çocuk

4**** Oteller

1.995 TL

495 TL

1.695 TL

 

***Çocuk indirimi,Çocuk 2 Yetişkin yanında konaklaması kaydı ile geçerlidir.

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Keşan-İstanbul Havalimanı-Keşan Gidiş/Dönüş Transferleri
 • Pegasus Havayolları ile İstanbul-Erzurum ve Van-İstanbul Havalimanı Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
 • Erzurum,Kars,Iğdır Doğu Beyazıt, Tatvan, Van Şehir Turları
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • 4* Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
 • 1. Gün Sabah Kahvaltısı
 •  Akdamar Adası Tekne Ücreti
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Otel Oda Harcamaları
 • Kişisel Harcamalar, Alışverişler

     

 ÖZEL BİLGİLENDİRMELER;

 

- Tur Planında belirtilen gezi programı ve ziyaret günleri hava durumu göz önüne alınarak rehberimiz tarafından değiştirebilir. Böylesi bir durum Mücbir sebep olarak değerlendirilecek olup misafirlerimizin bu konuda rehberimizin yönlendirmesine uyması gerekmektedir.

 

-Bu turumuzun kontenjanı 18 kişi ile sınırlı olup,kontenjanın dolmasından sonraki taleplerde havayolundan yeni koltuk talep edilecek olup,doğabilecek olan  uçak bilet fiyat farkları tur fiyatına eklenecektir.

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)