Şehirler ve Ülkeler

ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI

 • ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI
ROMANYA BÜKREŞ TURU 2 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
3 gün
Double Oda
145 EURO
Single Oda
195 EURO
6-12 Yaş
125 EURO
0-6 Yaş
100 EURO

ROMANYA BÜKREŞ TURU

17 – 18 – 19 NİSAN 2020 

3 GÜN / 2 GECE KONAKLAMALI

 

 

16 Nisan 2020 Perşembe günü belirtilecek olan saatte Keşan Hükümet Konağı önünde buluştuktan sonra Bulgaristan üzerinden Romanya’nın Başkenti Bükreş’e doğru hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Bükreş’e varacağız.

1.Gün 17 NİSAN 2020 CUMA                                                                               KEŞAN - BÜKREŞ:

Varışımıza müteakip Tur Rehberimiz ile buluşuyor ve Romanya’nın Başkenti Bükreş Panoramik şehir turumuz başlıyor. 3 Gün vakit geçireceğimiz şehri tanımak ve anlamak üzere öncelikle Bükreş şehir turumuz başlıyor. İhtilal Meydanı , Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro Zafer Anıtı , Zafer caddesi , Çavuşesku Sarayı ile şehri dolaşan su kanallarının görülmesi. 1917'de Galiçya cephesinde şehit düşen 535 Mehmetçiğin bulunduğu Türk Şehitliği ve Bükreş Camiinin ziyaret ediyoruz ardından Herãstrãu Gölü kıyısında Avrupa’nın en büyük ve en eski açık hava müzelerinden biri olan evleri, kiliseleri ,su ve rüzgar değirmenleri ile küçük bir Romen köyünün kopyası olan müzeyi geziyoruz. Öğleden sonra tur bitiminde otelimize transfer. Odalara yerleşme ve serbest zaman. Konaklama Bükreş’deki otelimizde.

( Bükreş Rın Grand Hotel 4**** http://grand.rinhotels.ro/en-us Vb. )

2.Gün 18 NİSAN 2020 CUMARTESİ             BÜKREŞ-TRANSİLVANYA ŞATOLAR - BRAŞOV:

Otelde alınan kahvaltı sonrası , Romanya'nın Sinaia şehrine varıyoruz, Transilvanya Şatolar turumuz başlıyor. Müthiş doğal ve tarihi güzellikleri içinde barındıran turumuza ilk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş Sarayı ziyareti ile başlıyoruz. Burayı ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz ve burada Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli sarayını ziyaret ediyoruz. Misafirlerimiz burada meşhur isli peynirin (Kaşkaval) tadına bakabilirler ve hediyelikçilerde alışverişlerini yapabilirler. Sonrasında tarihi güzellikleri ve cafeleriyle ünlü Braşov şehrine hareket ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko üslubunda inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde Kara Kilise, Şehir surları, korunmuş dar sokakları başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası misafirlere boş zaman veriyoruz. Tur sonrası Bükreş’e dönüş ve turumuzun son gecesi olması sebebiyle isteyen katılımcılar ile beraber akşam yemeğine çıkıyoruz. ( Rezervasyon gereklidir.) Akşam yemeği ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde 

( Bükreş Rın Grand Hotel 4**** http://grand.rinhotels.ro/en-us Vb. )

3.Gün 19 NİSAN 2020 PAZAR                                                      BÜKREŞ – KEŞAN :

Otelde alınan kahvaltı sonrası 11:00 sularında dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bulgaristan Rusçuk şehri üzerinden Kapıkule Sınır Kapısına varış. Free Shop Alış – Verişi için 30 dk mola. Ardından Pasaport ve gümrük işlemleri ve Ülkeye giriş. Siz değerli misafirlerimiz ile geçirilen güzel bir gezinin ardından Keşan’da , bir başka Bora Turizm programında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

2/3 KİŞİLİK KONAKLAMALARDA KİŞİ BAŞI 145 €

SINGLE FARKI 50 €

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 2 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama
 • Panoramik Bükreş Şehir Turu
 • Bora Turizm Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • Gümrük Geçişleri, Otoban, Otopark vb. Fiyatlar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Vize/Hizmet Bedeli
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Harcı 50 TL
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Yeşil Pasaporta Mecburi) 10 €uro

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

 

 Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)