Şehirler ve Ülkeler

ROMANYA CADILAR BAYRAMI TURU

KAMPANYA

ROMANYA CADILAR BAYRAMI TURU

 • ROMANYA CADILAR BAYRAMI TURU
 • ROMANYA CADILAR BAYRAMI TURU
 • ROMANYA CADILAR BAYRAMI TURU
 • ROMANYA CADILAR BAYRAMI TURU
ROMANYA CADILAR BAYRAMI TURU
Şehirler :
Kontenjan :
80 kişi
Tur Süresi :
3 gün
Double Oda
99 EURO
Single Oda
129 EURO
6-12 Yaş
99 EURO
0-6 Yaş
89 EURO

"ROMANYA CADILAR BAYRAMI TURU"

(1 GECE OTEL KONAKLAMA)

28-29-30 EKİM  2022

 

 

 

1. Gün 28 Ekim 2022 Cuma   KALKIŞ

Keşan Hükümet Konağı  karşısında akşam 21.00 da siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra gece yolculuğumuza başlıyoruz. Türkiye-Bulgaristan(KAPIKULE) sınır kapısında pasaport ve Gümrük işlemleri sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz.

2. Gün 29 Ekim  2022 Cumartesi                          SİNAİA-BRAŞOV – BRAN – DRAKULA ŞATO 

Sabah saatlerinde Bulgaristan-Romanya sınır kapısında pasaport ve Gümrük işlemleri sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz ve sabah saatlerinde Sinaia şehrine varıyoruz. Müthiş doğal ve tarihi güzellikleri içinde barındıran turumuza ilk olarak Avrupanın en güzel şatolarından biri olan Peleş Sarayı ziyaret ediyoruz. Peleş sarayı ziyareti  sonrası tarihi güzellikleri ve cafeleriyle ünlü Braşov'a varıyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko üslubunda inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde Kara Kilise, Şehir surları, korunmuş dar sokakları başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Burayı ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz.Bran şehrinde; Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli Drakula Şatosu’nu ziyaret ediyoruz ve Cadılar bayramı özel olarak organize edilmiş kale turuna katılıyoruz.Cadılar bayramı coşkusu sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde....

3. Gün 30 Ekim 2022 Pazar                                          BÜKREŞ -  DÖNÜŞ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Bükreş'i yakından tanıma fırsatı bulacağımız Bükreş şehir turumuza başlıyoruz;İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan "Halk Evi" dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur),1917'de Galiçya cephesinde şehit düşen 535 Mehmetçiğin bulunduğu Türk Şehitliği ve Bükreş Camiinin ziyaret ediyoruz.Ardından Herãstrãu Gölü kıyısında Avrupa'nın en büyük ve en eski açık hava müzelerinden biri olan evleri, kliseleri, su ve rüzgar değirmenleri ile küçük bir Romen köyünün kopyası olan açık hava müzesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası artık turumuzun sonuna geliyor dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Lesova (Bulgaristan)  - KAPIKULE (Türkiye) sınır kapısına varış ve pasaport işlemleri sonrası Türkiye’ye giriş. Artık gezimizin sonlarına geliyor  bir başka gezide buluşmak üzere  kalkış yerlerimize varıyor ve sizlere veda ediyoruz.

 

 

2-3 KİŞİLİK ODA 1 KİŞİ 99 €URO

SINGLE ODA 129 €URO

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 1 Gece 3*  Otelde Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Panoramik Sinaia, Bran, Braşov ve Bükreş

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli    130 €uro             
 • Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı  150 TL
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otel Oda Ekstraları (Minibar vs.)

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)