Şehirler ve Ülkeler

PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI

 • PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
PROMOSYON OTOBÜSLÜ BALKAN TURU 5 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
7 gün
Double Oda
250 EURO
Single Oda
400 EURO
6-12 Yaş
200 EURO
0-6 Yaş
150 EURO

 

"OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU"

YUNANİSTAN & MAKEDONYA & ARNAVUTLUK & KARADAĞ & HIRVATİSTAN & BOSNA HERSEK & SIRBİSTAN

7 Gece 8 Gün / 5 Gece Otel Konaklamalı

18-24 KASIM 2019

 

1.GÜN 18 KASIM 2019 PAZARTESİ                              İSTANBUL-ÇORLU-TEKİRDAĞ-KEŞAN

15:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

16:15 Beylikdüzü Migros 

17:15 Çorlu Orion Avm Otopark

17:50 Tekirdağ Sahil Işıklar

19:15 Keşan Hükümet Konağı Önü

belirlenen yerden sizleri alıp yolculuğumuza başlıyoruz. İpsala sınır kapısında pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan'a giriş yapıyoruz.

2.GÜN 19 KASIM  2019 SALI                                             SELANİK - BİTOLA - OHRİD

Yolda verilen molalar ve gümrüklerdeki pasaport işlemlerinin ardından sabah saatlerinde Selaniğe varıyoruz. Selanik varışı takiben yapacağımız Şehir turumuza Ulu önder M.Kemal Atatürk'ün doğduğu evi ziyaret ederek başlıyoruz.Ardından otobüsümüz ile yapacağımız Panoramik şehir turunda; Kordon, beyaz kule, döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz Yunanistan-Makedonya sınır kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Bitola ya varıyoruz.Bitolada Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Askeri İdadisi’ni ziyaret ediyoruz.Ardından Ohrid’e geçiyoruz.Ohrid varışı takiben Otelimize geliyoruz.Akşam konaklama otelimizde.

3.GÜN 20 KASIM 2019 ÇARŞAMBA                               OHRİD – TİRAN - İSKODRA 

Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından Ohrid şehir turuna çıkıyoruz.Yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda;Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kent olan Ohrid'de günümüzde hala konserlerde ve festivallerde kullanılan Ayasofya Kilisesi, Roma döneminden kalma amfitiyatro, Osmanlı döneminden kalma Halveti Tekkesi, Safranbolu evlerini anımsatan eski yapılar ve Çınar Meydanı görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası Ohrid’den ayrılıyoruz.Struga sınır kapısından Arnavutluk’a giriş.Elbasan Yolu ile Tiran’a varış.Tiran a varışı takiben yapacağımız panoramik Tiran şehir turunda; Parlemento Binası, İskender Bey Meydanı,Başkanlık Sarayı ve Üniversite Binası göreceğimiz yerler arasındadır.Ardından yemek için serbest zaman.Serbest zaman sonrası otele hareket. Akşam konaklama otelimizde.

4.GÜN 21 KASIM 2019 PERŞEMBE                          BUDVA-KOTOR-DUBROVNİK-TREBINJE

Otelde alınan kahvaltının ardından Karadağ’ın küçük ama etkileyici kenti Budva ya hareket ediyoruz.Budva ziyareti sonrası yola devam ediyor ve Kotor’a varış.Kotor ziyareti sonrası cavlat yolu ile Hırvatistan’ın en güzel kentlerinden biri olan Dubrovnik’e varış.Dubrovnik varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Şehir Surları,Saat Kulesi,Onofria Çeşmesi,Sponza Sarayı,Rector’s Sarayı,Liman Bölgesi ve Şehir Meydanı  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam konaklama otelimizde

5.GÜN 22 KASIM 2019 CUMA                                  POÇİTEL-MOSTAR-SARAYBOSNA

 Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Neum’dan ayrılıyoruz.İlk durağımız Türk Köyü Poçitel.Poçitel ziyareti sonrasıBosna Hersek’in en güzel Kenti tarihi,Mostar’a varış.Mostar Şehir Turu’nda; Tarihi Mostar Köprüsü ve Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır.Mostar turu sonrası Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’ya hareket ediyoruz.Saraybosna’ya varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Gazi Hüsrev Bey Camisi,Bascarsija Çeşmesi ve Meydanı,Eski Pazar Yeri ve İç Pazar bulunmaktadr.Ardından otelimize hareket. Konaklama Saraybosna’daki otelimizde. 

6.GÜN 23 KASIM 2019 CUMARTESİ                          BELGRAD - NİŞ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’a hareket ediyoruz.Bosna Hersek-Sırbistan sınır kapılarında pasaport işlemleri sonrası öğlen saatlerinmde Belgrad’a varıyoruz.Belgrad a varışı takiben vereceğimiz yemek molasının ardından yapacağımız şehir turunda; Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi , Saborna Kilisesi, Askeri Müze, Damat Ali Paşa Türbesi, Kale Meydanıi Zindan Kapı, Saat Kulesi, Leopoldov Kapı, Stefan Lazerevic Anıtı, İstanbul Kapı,Terazi Meydanı, Nebojsa Kulesi, Cumhuriyet Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası serbest zaman.Serbest zamanın ardından otele hareket ediyoruz.Akşam konaklama otelimizde.

7.GÜN 24 KASIM 2019 PAZAR                 ÜSKÜP - KAVALA - KEŞAN - TEKİRDAĞ - ÇORLU - İSTANBUL

Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından saat 07:00’da Üskübe hareket ediyoruz.Üsküp varışı takiben şehir turumuzu yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Başçarşı-Vardar Nehri-Makedonya Meydanı-Saat Kulesi-Davut Paşa Külliyesi-Sultan Murat Camii görülecek yerler arasındadır.Üsküp şehir turu sonrası Üsküp’den ayrılıyor ve dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Makedonya-Yunanistan sınır kapılarında pasaport-gümrük işlemleri sonrası Yunanistana giriş yapıyoruz.Kavalaya varışı takiben akşam yemeği molası veriyoruz.Yemek molasının ardından son gümrük kapımız olana Yunanistan-Türkiye sınır kapısına geliyoruz.Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece geç saatlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile...

 

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

250 €uro

Tek Kişilik Oda Farkı

150 €uro

6 - 12 Yaş 

200 €uro

0 - 6 Yaş Çocuk

150 €uro

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • 1 Gece Ohrid 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece İşkodra 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Trebinje/Neum 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Saraybosna 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Üsküp 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • Türkçe & Boşnakça Rehberlik Hizmetleri
 • Araçta Alınan İkramlar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu   50 TL
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (Yeşil Pasaportta Mecburi)
 • Vize Hizmet Bedeli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)