Şehirler ve Ülkeler

PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI

 • PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI
PAMUKKALE KULADOKYA TURU 1 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
3 gün
Double Oda
1650 TL
Single Oda
2150 TL
6-12 Yaş
1250 TL

PAMUKKALE ve KULADOKYA TURU
Kula-Uşak-Ulubey Kanyonu-Pamukkale-Buldan

1 GECE KONAKLAMALI

16-17-18- ARALIK 2022
1650 TL
başlayan kademeli fiyatlarlarla...

 
1.Gün 16 ARALIK 2022 Cuma                                                                                                         KEŞAN ; 

00:00 KEŞAN HÜKÜMET KONAĞI ÖNÜ

00:50 GELİBOLU İSKELE

 

2.Gün 17 ARALIK 2022 Cumartesi                         KEŞAN-KULA-KULADOKYA-UŞAK-UŞAK MÜZESİ-UŞAK ATATÜRK ve ETNOGRAFYA MÜZESİ-ULUBEY KANYONU-PAMUKKALE;
Sabahın erken saatlerinde Anadolu’nun genç yanardağlarından fışkıran lavların üzerinde kurulmasından dolayı antik devirde Katakekaumene yani “Yanık Ülke, yanmış arazi’’ olarak anılan Kula’ya varış. Geçmişten günümüze kadar iyi bir şekilde korumuş olduğu tarihi dokusuyla Manisa’nın bu kendine has ilçesinde; çarşı içinde kaybolmaya yüz tutmuş bir çok meslek dalının halen direndiği; Osmanlı’dan kalma dükkanlar arasında dolaşarak alışverişlerinizi yapabilir, sonrasında ise; ‘’Anıt Kent’’ Kula’nın iç içe geçmiş sokaklarında keyifli bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Kimi restore edilmiş yaklaşık 400 yıllık rengarenk Osmanlı evleri arasında dolaşırken tarihe tanıklık eden birbirinden güzel yapıları keşfederek fotoğraf karelerimize sığdırmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek Unesco Jeoparkı ilan edilen Kula Volkanik Jeoparkı içerisinde bulunan  KULADOKYA  bölgesine geçiyoruz. Kapadokya'ya benzerliğinden dolayı bu isimle anılan peribacaları oluşumları arasında yerküremizin geçmişine tanıklık edebilir, volkan konilerini görüp, lav akıntılarına dokunabilirsiniz. Serbest zamanımız sonrasında Uşak’a geçeceğiz. Uşak Müzesi mütevazi binasında Lidya Hazineleri olarak Bilinen "Karun Hazinelerine" ev sahipliği yapmaktadır. Bulunan eserlerin sanatsal yönü hem Yunan hem de Pers kültürünü yansıtır. Uşak Atatürk ve Etnografya Müzesi gezilerimizi yapıp; Ulubey ilçesi sınırları içerisinde, ABD’deki Arizona Eyaleti sınırları içerisinde bulunan Büyük Kanyon'dan sonra dünyanın en büyük 2. uzun kanyonu olan Ulubey Kanyonu’na gidiyoruz. Bugüne kadar bilinmeyen kanyon, Ulubey Çayı ve Banaz Çayı boyunca devam eden bir ana kanyon ile buna bağlanan onlarca büyük yan kanyondan oluşmaktadır. Ulubey çayı, bütün kanyonu adeta saklı bir cennete çevirir. Kanyonu 150 metre yükseklikten cam terastan seyrettikten ve fotoğrafladıktan sonra Pamukkale’deki otelimize yerleşme ve konaklama.

3.Gün 18 ARALIK 2022 Pazar                                     PAMUKKALE-SÜTUNLU HAVUZ-APOLLON TAPINAĞI-PLUTONİUM-HİERAPOLİS ANTİK ŞEHRİ-KIZILSU-BULDAN-KEŞAN;
Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Pamukkale'yi gezmek için otelimizden ayrılıyoruz. Pamukkale'de yürüyüşe izin verilen terasda gezerken Denizli ovasına hakim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Buradan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Deliğini görerek anlatımlarımızı yapıyoruz. Daha sonrasında Anadolu'nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan Hierapolis Tiyatrosunu ziyaret ediyoruz. Bu keyifli gezimizin ardından Pamukkale'nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış, Kızılsuyu ziyaret ediyoruz. Pamukkale’den ayrılıyoruz. Denizli’nin en gelişmiş ilçelerinden olan Buldan’a geçiyoruz. Eski kayıtlarda Boldan olarak geçmektedir. Bulunduğu coğrafyanın nimetlerinden en fazla yararlanan noktalardan birinde konumlanan ve halkının yüzyıllardır dokumacılıkla uğraştığı Buldan ilçesine doğru ilerliyoruz. M.Ö 2000'li yıllara dayanan geçmişinin yanında, özellikle; Osmanlı sultanlarının dahi üzerinde taşıdığı dünyaca ünlü ‘Buldan Bezi’nden giysileri ile anılan Buldan sokaklarındaki turumuz başlıyor. Osmanlı mimarisinin özelliklerini oldukça güzel yansıtan Buldan evlerinin alt kısımları genelde dokuma işleri yapmak üzere tasarlanmış. Bazılarının içlerinden hala tıkır tıkır sesler geliyor. Yöreye özgü ürünleri satın alabileceğiniz Buldan çarşısındaki serbest zamanımızın ardından Keşan'a dönüşe geçiyoruz. Sizleri aldığımız yerlere bırakarak bir sonraki programda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

2/3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 1 TL

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Panoramik Şehir Turları
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 1 Gece 3/4* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama
 • Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • Seyahat Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otel Ekstra Harcamalar (Mini Bar vs.)
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Otel Konaklama Vergisi

 

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Acenta, gerekli durumlarda kalkış saatleri hakkında değişiklik yapabilme hakkını kendinde saklı tutar.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)