Şehirler ve Ülkeler

MASMAVİ EGE AKDENİZ TURU 5 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

MASMAVİ EGE AKDENİZ TURU 5 GECE KONAKLAMALI

 • MASMAVİ EGE AKDENİZ TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • MASMAVİ EGE AKDENİZ TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • MASMAVİ EGE AKDENİZ TURU 5 GECE KONAKLAMALI
 • MASMAVİ EGE AKDENİZ TURU 5 GECE KONAKLAMALI
MASMAVİ EGE AKDENİZ TURU 5 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
7 gün
Double Oda
1150 TL
Single Oda
1400 TL
6-12 Yaş
750 TL
0-6 Yaş
400 TL

"AKDENİZ & EGE TURU"

“Alanya – Antalya – Kaş – Saklıkent – Fethiye”

“Dalyan - Marmaris – Muğla – Bodrum"

"Kusadası - İzmir - Ayvalık Turu”

“6 Gece 7 Gün / 5 Gece Otel Konaklama”

Tarihler ve Fiyatlar güncellenecektir.

 

 

 

 

1.GÜN 28 MAYIS 2021 CUMA                                                    KEŞAN

Akşam Saat 21:00 da Keşan’dan hareket ediyoruz.

2. GÜN 29 MAYIS 2021 CUMARTESİ                                       ALANYA 

Yol güzergâhımızı takiben sabah saatlerinde yolda alınan serbest kahvaltının ardından Alanya‘ya varıyoruz.Alanya da Alanya Kalesi ve Damlataş Mağarasını ziyaret ediyoruz.Ardından Manavgat Şelalesi ne hareket ediyoruz.Manavgat şelalesinin ardından son durağımız Aspendos Antik Tiyatrosu. Aspendos ziyareti sonrası otele hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN 30 MAYIS 2021 PAZAR                                              ANTALYA

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası Antalya’ya hareket ediyoruz.Antalyada ilk durağımız Kurşunlu Şelalesi.Kurşunlu şelalesi sonmrası Antalya’yı tanımaya başlıyoruz. İlk durağımız ünlü Roma imparatoru Hadrian’a ithafen yapılmış olan “Hadrian Kapısı” ve tamamen restore edilmiş tarihi ve turistik mimari yapıların bulunduğu Kaleiçi. Burada sırasıyla Kesik Minare, Hıdırlık Kulesi, Antalya Yat Limanı, göreceğimiz yerler arasında.İsmi Antalya ile özdeşmiş olan Yivli Minare ve Saat Kulesini de gördükten sonra Öğle yemeğinde Alabalık Ziyafeti için “Ulupınar” a hareket ediyoruz.Yemeğimizi yedik, çaylarımızı da yudumladıktan sonra yola deva ediyor ve bugünün son durağı olan “Kaş” a geliyor ve otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN 31 MAYIS 2021 PAZARTESİ                                     FETHİYE

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası yolumuza devam ediyor ve 3024 mt. yükseklikteki Akdağ'ın kar sularının oluşturduğu bir kanyon olan “Saklıkent”e ulaşıyoruz.Saklıkent Kanyonu ziyaretimiz sonrası yolumuza devam ediyoruz ve öğle yemeği molasını Alabalık çiftliklerinin bulunduğu serinliği ve havası ile yaylayı anımsatan Yakapark'ta.Yemek molasının ardından Fethiye ye varıyoruz.Fethiye de ilk durağımız 13. yy.'da temelleri atılan ve 2000'e yakın evden oluşan Hayal Köy olarakta adlandırılabilecek Kayaköy'de Taksiyarhis, Katopanayi ve Meryemana Kiliseler ile eski Rum-Türk sentezi evleri arasında yapacağımız keyifli gezimiz sonrası şimdiki durağımız Ölüdeniz.Ölüdenizi de gördükten sonra Dalyan da otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. GÜN 1 HAZİRAN 2021 SALI                                MUĞLA-BODRUM

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Dalyanda Tekne Turuna (Ekstra) çıkıyoruz.Tekne turumuzda ;Dalyan Counos Kaya Mezarlarını,çamur banyolarını, Kaunos harabelerini, deltayı, İztuzu Plajı'nı ziyaret ediyor, gölde gezinti yapıyoruz.Tekne turunun ardından yolumuza devam ediyor ve öğlen yemeği molasını Marmaris de veriyoruz.Yemek molasının ardından yolumuza devam ediyoruz ve Muğla ya varıyoruz. Muğla da verilen serbest zaman sonrası Bodrum’a hareket ediyoruz.Bodrum varışı takiben otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

6. GÜN 2 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA                         BODRUM - KUŞADASI

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Bodrum turuna çıkıyoruz.Bodrum turunda Kale ve Barlar Sokağını geziyoruz.Bodrum gezisi sonrası sonrası yolumuza devam ediyor ve SELÇUK a ulaşıyoruz.Selçukta gezeceğimiz yerler arasında; Efes Antik Kenti (Tiyatro, Celsus Kitaplığı, Hadrianus Tapınağı, Trianus Çeşmesi, Agora, Tiyatro), Meryemana Evi ve Artemis Tapınağı gezilerinin ardından son durak olarak Şirince ye çıkıyor ve güneşin batışında çaylarımızı yudumluyoruz.Ardından otelimize hareket ediyoruz.Akşam konaklama Kuşadasında otelimizde.

7. GÜN 3 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE                                        İZMİR-KEŞAN

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından İzmir’e hareket ediyoruz.İzmir varışı takiben Kordon da öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz.Öğlen yemek molasının ardından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Ayvalık'ta Şeytan Sofrasına uğruyor ve akşam yemek molasını Cunda Adası'nda veriyoruz.Akşam yemeği molasının ardından artık turumuzun sonuna geliyor ve bir başka seyahatte buluşmak üzere Keşan’a dönüyoruz.

 

 

 

 

 

Konaklama Türü

Fiyat

2-3 Kişilik Odada Kişi Başı

..... TL

Tek Kişilik Oda

..... TL

6-12 Yaş Çocuk

..... TL

1-5 Yaş Çocuk

......TL

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Panaromik Şehir Turları
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • 5 Gece 3***-4**** Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
 • Seyahat Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ve Dalyan Tekne Turu
 • Program Harici Ekstralar
 • Seyahat Sigortasında 65 Yaş üzeri Prim Farkı
 • Son Gün Akşam Yemeği

       

 

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Pandemi sebebiyle önümüzdeki dönemde devlet tarafından belirlenecek kurallar geçerlidir.

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.