Şehirler ve Ülkeler

İSTANBUL MÜZELER VE YEMEKLİ KUMKAPI EĞLENCESİ TURU - SADECE BAYANLARA ÖZEL TUR

KAMPANYA

İSTANBUL MÜZELER VE YEMEKLİ KUMKAPI EĞLENCESİ TURU - SADECE BAYANLARA ÖZEL TUR

 • İSTANBUL MÜZELER VE YEMEKLİ KUMKAPI EĞLENCESİ TURU - SADECE BAYANLARA ÖZEL TUR
"SADECE BAYANLARA ÖZEL TUR"İSTANBUL MÜZELER & SARAYLAR TURUKUMKAPI E
Şehirler :
Kontenjan :
20 kişi
Tur Süresi :
2 gün
Double Oda
2400 TL
Single Oda
3200 TL
6-12 Yaş
2400 TL
0-6 Yaş
2400 TL

"SADECE BAYANLARA ÖZEL TUR"

İSTANBUL MÜZELER & SARAYLAR TURU
KUMKAPI EĞLENCELİ

1 Gece 2 Gün / 1 Gece Otel Konaklamalı

6 - 7 Aralık 2022

 

1.Gün 06 Aralık 2022 Salı                          Keşan - Topkapı Sarayı – Sultanahmet Meydanı- Ayasofya Camii - Yerebatan Sarayı - İstanbul

Sabah saat 06:00’da Keşan Hükümet Konağı önünde buluşmanın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda verilen molalar sonrası İstanbul varışı takiben ilk durağımız olan Sultanahmet’e gidiyoruz. İlk olarak Topkapı Sarayı’nı ziyaret ediyoruz.Ardından Sultanahmet meydanında bulunan Alman Çeşmesi,Dikilitaş ve Hipodrom’u geziyoruz.Sonrasında meşhur Sultanahmet Köftecisinde alacağımız (Ekstra) öğle yemeği sonrası yanyana bulunan Ayasofya Camii’ni geziyoruz.Ardından son olarak Yerebatan Sarayı’nı geziyoruz.Gezimizin ardından otobüsteki yerlerimizi alarak otelimize hareket ediyoruz. Otelde odalarımızın alınmasının ardından Kumkapı’ya hareket ediyoruz.Kumkapıda İnce Sazlar eşliğinde alacağımız Akşam Yemeği sonrası otelimize dönüyoruz.Akşam konaklama otelimizde.

 

2.Gün 07 Aralık 2022 Çarşamba                                                   Dolmabahçe – Malta Köşkü - Galataport – Canlı Tarih Müzesi - Keşan

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından  Dolmabahçe Sarayı’na hareket ediyoruz.Dolmabahçe sarayı ziyareti sonrası Malta Köşküne geçiyoruz.Ardından Galataport’a gidiyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanın ardından son durağımız olan Canlı Tarih Müzesi’ne hareket ediyoruz. Canlı Tarih Müzesi gezimiz sonrası dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve Keşan’a varışı takiben bir başka gezimizde buluşmak sizlere veda ediyoruz.

 

Ücrete Dahil Olanlar;

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 5***** Sundance Otelde 1 Gece Konaklama
 • Otelde Alınacak 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Kumkapı’da Canlı Müzikli Restaurant’da Alınacak 1 Akşam Yemeği¼  Kişiye ; 7 Çeşit Soğuk Meze (Soslu Patlıcan/Acılı Ezme/Haydari/Fava/Köpoğlu/Barbunya Pilaki/Havuç Tarator) + ¼ Salata + Ara Sıcak (Sigara Böreği) + 1 Parça Beyaz Peynir + Ana Yemek (Çipura/Levrek/Tekir/Palamut yada Köfte) + ¼ Kişiye Meyva + Su + Çay
 • Bora Turizm Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası  

         Ücrete Dahil Olmayanlar;

 • Akşam Kumkapı’da Yemekte Alınan Alkollü / Alkolsüz Tüm İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri                          
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Otellerde Minibar vs. Ekstra Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar                        

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Acenta, gerekli durumlarda kalkış saatleri hakkında değişiklik yapabilme hakkını kendinde saklı tutar.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)