Şehirler ve Ülkeler

GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI

 • GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI
 • GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI
GUZEL ATLAR ULKESI KAPADOKYA TURU 2 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
42 kişi
Tur Süresi :
4 gün
Double Oda
795 TL
Single Oda
1095 TL
6-12 Yaş
695 TL
0-6 Yaş
595 TL

GÜZEL ATLAR ÜLKESİ

KAPADOKYA TURU

2 GECE KONAKLAMALI

28-31 MAYIS 2020

 

 

1.GÜN                                                                                                KEŞAN 

Saat 19:00 da Keşan’dan hareket ediyoruz. 20:15'te Tekirdağ Sahil Işıklar'dan bekleyen misafirlerimizi alıyoruz. Sonrasında 22:15'da Esenler Otogar Girişi'nden de son katılımcılarımızı alarak yola devam ediyoruz.

 

2. GÜN                                                                                     IHLARA VADİSİ

Sabah saatlerinde Aksaray ORHAN AGAÇLI’ da alacağımız serbest kahvaltı (Ekstra) molasını takiben IHLARA VADİSİ' ne hareket ediyoruz. MELENDİZ ÇAYI ve HASAN DAGI' nın iklim koşulları ile oluşan inanılması güç doğal güzellikler ile dolu IHLARA VADiSi'ni ve vadi içerisinde yeralan AĞAÇALTI ,SÜMBÜLLÜ & YILANLI KiLiSE'lerini geziyoruz. Daha sonra yolumuz üzerinde yeralan 4 km'lik bir alana yayılmış derinliği 90 mt.civarında henüz 8 katı görülebilen 20.000 kişinin yaşayabileceği KAYMAKLI Yer altı şehrini geziyoruz.Artık yavaş yavaş  günün sonuna yaklaşıyor ve otelimize hareket ediyoruz.Otele varış ve odalarımıza yerleşme. Konaklama otelimizde.

 

3. GÜN                                                              ÜRGÜP PERİ BACALARI-GÖREME

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından ÜRGÜP PERi BACALARI' nın bulunduğu vadiden başlayarak GÜVERCiNLiK VADİ’ si,300'ün üzerinde kilisenin bulunduğu Hristiyanlığın beşiği sayılan dünyaca ünlü GÖREME VADİ’si ve GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ gezimiz var.Serbest öğle yemeği molamızın ardından ZELVE,PAŞABAĞLARIDEVRENT VADİ’ si (Hayal Vadisi) gezileri,dünyaca ünlü TURASAN şarap fabrikasını ziyaret ve alışveriş imkanı.Bu gezimizi takiben otelimize hareket.Otelimizde alınacak akşam yemeğinin ardından arzu eden misafirlerimiz ile birlikte yöreye özgü otantik havası ile meşhur hafızalarınızdan silinmeyecek güzellikteki şov programının sergilendiği TÜRK GECESİ 'ne (Extra) olarak katılıyoruz.Akşam konaklama otelimizde. 

 

4. GÜN                                                      KONYA-İSTANBUL-KEŞAN

 Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından Konya’ya hareket ediyoruz. Konya’ya varışı takiben ilk olarak 1. Alâeddin Keykubad'ın tamamladığı Alâeddin Tepesi üzerindeki Alâeddin Camii çevresinde otobüsle yapılan panoramik turumuzu yapıyoruz, daha sonra SELİMİYE CAMİİ, ÜÇLER TÜRBESİ (Üç Erenler Türbesi), 16 dilimli YEŞİL KUBBE (Kubbe-i Hadra), Hz.Mevlana, babası ve Sultan Veled'in sandukaları ile birçok ulemanın çini sandukalarının bulunduğu MEVLANA TÜRBESİ'ni ziyaret ediyoruz. Burada Mevlevi giysileri, müzik aletleri, el yazması kitaplar, maketler, resimler, halıların ve eski eserlerin bulunduğu Mevlana Müzesi ile Mevlevi Dergâhı gezilerini çarşı içinde verilen serbest zaman sonrasında ŞEMS TÜRBESİ ziyaret ediyoruz. Daha sonra öğle yemeğinde Konya mutfağının eşsiz lezzetlerinden meşhur etli ekmeği, Mevlana pidesi ve tandırı seçeneklerinden faydalanmanız için sizlere serbest zaman tanıyoruz. Yemek molamızın ardından SABREDDİN KONEVİ CAMİİ ile yıldırım düşmesi nedeniyle yarım minareli olan İNCE MİNARELİ CAMİİ, İPLİKÇİ CAMİİ ve Medresesi'ni panoramik olarak gördükten sonra artık yavaş yavaş gezimizin sonuna yaklaşıyor ve yolda verilen molalar sonrası sabah saatlerinde Keşan'da sizleri aldığımız yerde bırakıp bir başka gezide buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

 

 

2/3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 795 TL

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Tüm Şehir Turu
 • Rehberlik Hizmetleri
 • 2 Gece  3/4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama
 • Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otel Ekstra Harcamalar (Mini Bar vs.)
 • Türk Gecesi 130 TL

 

 

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

 

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)