Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU

 • GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU
 • GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU
 • GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU
 • GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU
 • GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU
 • GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU
 • GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU
GÜNÜBİRLİK YAZ RÜYASI BOZCAADA TURU
Şehirler :
Kontenjan :
43 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
170 TL
Single Oda
170 TL
6-12 Yaş
170 TL
0-6 Yaş
170 TL

 

GÜNÜBİRLİK 

BOZCAADA TURU

19 Temmuz 2020

 

 

Sabah belirtilen saatte Keşan Hükümet Konağı önü'nde siz değerli misafirlerimizi alarak Bozcaada'ya doğru önce Geyikli İskelesi'ne hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuktan sonra Geyikli İskelesi'ne ulaşıyor ve Bozcaada Feribotuna biniyoruz. Bozcaada'ya ulaştıktan sonra rehberimiz eşliğinde ada hakkında genel bilgilendirmeler eşliğinde ada turumuza çıkıyoruz. Adanın mimarisi, genel yapısı hakkında bilgilerimizi alırken meşhur Çiçek Pastanesi'nden kurabiyelerinizi alarak atıştırabilirsiniz. Adaya özgü reçelleri adanın yerel halkının kurduğu pazarda bulabilir, meşhur Bozcaada Şarapları'nı mahzenlerde tatma şansı yakalayabilir veya satın alabilirsiniz. Rehberimizin vereceği serbest zaman içerisinde adayı doyasıya gezmek isteyen misafirlerimiz adanın girişinde bulunan meşhur Bozcaada Kalesi'ni ziyaret edebilir, muhteşem deniz manzarasını kalenin zirvesinden izleyebilirler. Toplanma saatinde tekrar Bozcaada İskelesi'nden Geyikli İskele'ye hareket ediyoruz ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Dönüşte Çanakkale sahilde serbest zaman veriyoruz.Serbast zaman sonrası Buluşma saatinde tekrar araçtaki yerlerimizi alıyor ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Keşan'a varışı takriben siz değerli misafirlerimizden ayrılıyor ve bir dahaki turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

1 KİŞİ 170 TL

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • Geyikli - Bozcaada - Geyikli Vapur Ücretleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Yemekler
 • Tüm Ekstra Harcamalar

 

   

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Dünyayı da etkisi altına alan Coronavirüs Pandemi süreci boyunca yapılacak turlarda araçlarda yarı yarıya kapasite kullanılacaktır. 

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)