Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK VARNA BURGAS NESSEBAR TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK VARNA BURGAS NESSEBAR TURU

 • GÜNÜBİRLİK VARNA BURGAS NESSEBAR TURU
 • GÜNÜBİRLİK VARNA BURGAS NESSEBAR TURU
GÜNÜBİRLİK

VARNA BURGAS NESSEBAR TURU

25 ARALIK 2022 - PAZAR

 
Şehirler :
Kontenjan :
40 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
35 EURO
Single Oda
35 EURO
6-12 Yaş
35 EURO
0-6 Yaş
35 EURO

GÜNÜBİRLİK

VARNA BURGAS NESSEBAR TURU

25 ARALIK 2022 - PAZAR

 

Keşan Hükümet Konağı Önü’nden 00:00'da hareket ediyoruz.Dereköy Sınır  kapısından gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristana giriş yapıyoruz ve Varna'ya hareket ediyoruz. Varna Şehir merkezine varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral göreceğimiz belli başlı yerler arasındadır. Panoramik Varna turumuz sonrasında Cafeler ve Enfes restoranlarla bezeli olan kordonda yürüyüş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Kayalık yarım adanın üzerinde yer alan ve 1983 yıllarında eşsiz bir tarihe ve kültüre sahip olması nedeniyle Dünya Kültür Mirası Anıtı olarak seçilen Nessebar antik kentine doğru yola çıkıyoruz. Burgas yakınlarında dar bir geçit ile anakaraya bağlı şirin ve romantik bir yarımada olan Nessebar yarım adasına varacağız. Tarihi yarımadada bin yıldır varlığını koruyan Roma, Bizans ve Ortaçağ Kalıntıları ile Bulgar kiliseleri bulunmaktadır. Kent 13. YY ve 14. YY eserleri ile ünlüdür. Kiliselerin özellikle cephe tasarımları ilgi çekicidir. Daha sonrasında ise Bulgaristan'ın dördüncü büyük şehri olan Burgas'a geçiyoruz. Güzel bir deniz şehri olan Burgas'da panoramik turumuzu gerçekleştiriyoruz. Burgas'ı da rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Dereköy Sınır Kapısından dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizleri aldığımız yerlere bırakarak bir sonraki Bora Turizm Organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI 35 €URO

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Panoramik Şehir Turları
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
   

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize Ücreti + Hizmet Bedeli 120 €uro
 • Tüm Yemekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu 150 TL

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)