Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK SELANİK TURU 10 KASIM ÖZEL

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK SELANİK TURU 10 KASIM ÖZEL

 • GÜNÜBİRLİK SELANİK TURU 10 KASIM ÖZEL
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK TURU 10 KASIM ÖZEL
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK TURU 10 KASIM ÖZEL
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK TURU 10 KASIM ÖZEL
GÜNÜBİRLİK SELANİK TURU 10 KASIM ÖZEL
Şehirler :
Kontenjan :
35 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
35 EURO
Single Oda
35 EURO
6-12 Yaş
35 EURO
0-6 Yaş
35 EURO

GÜNÜBİRLİK

SELANİK TURU

10 KASIM 2021

 

 

 

 

Belirtilecek olan saatte Keşan Hükümet Konağı Önü'nden İpsala’ya hareket ediyoruz. İpsala (TÜRK) Kipi(YUNAN) sınır kapılarında gümrük ve pasaport işlemleri sonrasında Yunanistan’a giriş ve Selanik’e hareket. Selanik’e varışımızla birlikte şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız şehrin merkezinde, bulunduğu caddeye ismini vermiş Selanik'te ki en önemli kiliselerden biri olan Aya Dimitros kilisesi olacaktır. Bu güzel yapının ardından Aya Dimitros ile aynı cadde üzerinde bulunan Ulu Önder Atatürk'ün Evi’ni(Türkiye Cumhuriyeti Selanik Başkonsolosluğu) ziyaret ediyoruz. Şehrin kuşbakışı seyrini yapacağımız Bizans Kalesine çıkıyoruz.  Makedonia & Trakya & Balkanlık Binası, Aristoteoles Üniversite Kampüsü, Hamza Bey Camii, B.İskender Heykel, Beyaz Kule, Kordon, Döner Kule, Fuar meydanı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından öğle yemeği için, Aristoteles meydanında serbest zaman veriyoruz. Kordon’da yürüyüş yapıp cafelerde Yunanistan’ın meşhur kahvesi Frappe’nin tadına bakabilirsiniz. Serbest zamanın ardından  Kavala'ya hareket ediyor ve akşam yemeği için verilen serbest zamanın ardından Yunanistan’ın Kipo Sınır Kapısından gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Freeshop’ta alışveriş molası veriyoruz. Molamızın ardından Türkiye’nin İpsala Sınır Kapısın’dan gümrük işlemlerinden sonra  Keşan’a dönüş yoluna geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. Bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

1 kişi 35 €uro

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım 
 • Otobüste Alınan İkramlar
 • Araçta Verilecek Soğuk Sandviç
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 50 TL
 • Schengen Vize Bedeli
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.