Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK MUHTEŞEM İSKEÇE KARNAVALI TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK MUHTEŞEM İSKEÇE KARNAVALI TURU

 • GÜNÜBİRLİK MUHTEŞEM İSKEÇE KARNAVALI TURU
 • GÜNÜBİRLİK MUHTEŞEM İSKEÇE KARNAVALI TURU
 • GÜNÜBİRLİK MUHTEŞEM İSKEÇE KARNAVALI TURU
 • GÜNÜBİRLİK MUHTEŞEM İSKEÇE KARNAVALI TURU
 • GÜNÜBİRLİK MUHTEŞEM İSKEÇE KARNAVALI TURU
GÜNÜBİRLİK MUHTEŞEM İSKEÇE KARNAVALI TURU
Şehirler :
Kontenjan :
42 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
35 EURO
Single Oda
35 EURO
6-12 Yaş
35 EURO
0-6 Yaş
35 EURO

İSKEÇE KARNAVALI TURU

1 MART 2020 / PAZAR

 

 

Sabah saat 04:00 da Keşan’dan  hareket ediyoruz. İpsala sınır kapısında Pasaport ve Gümrük işlemlerinin ardından Yunanistan'a giriş yapıyoruz. Sizler için özel olarak hazırladığımız araç içi kahvaltımızı size sunduktan sonra yolculuğumuza keyifle devam ediyoruz.İlk durağımız Kavala Kurabiyesi alışverişi için Kavala kurabiyecisi olacak. Burdaki molamızın ardından Kavala'ya olan yolculuğumuz devam ediyor. Kavala'ya varışımızın ardından Kavala Turuna başlıyoruz. Mehmet Ali Pasa'nın Evi, günümüzde otel olarak kullanılan imaret ve Su Kemeri ile kale icindeki eski sehrin sokaklarını gezdikten sonra öğle yemeğimizi burada alıyoruz.Daha sonra Karnavalın yapılacağı İskeçe kentine hareket ediyoruz. Her yıl yaklaşık 250.000 kişinin ziyaret ettiği ve rengarenk bir cümbüşe sahne olacak olan karnavalın kapanış gününü izlemek için aracımızdan iniyoruz. Belediye Otobüsleri ile Karnaval alanına geçiyoruz.”BELEDİYE OTOBÜSÜNDEN İNDİĞİMİZ YERE ÇOK DİKKAT EDİYOR VE KESİNLİKLE UNUTMUYORUZ!” Alana ulaşmamızın ardından serbest bir şekilde müsait yerlerde karnavala katılıyoruz. Kapanış töreni ve geçitlerin ardından servis araçları ile aracımıza ulaşıyoruz. Ardından Dedeağaç'a geçiyor ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeği için restauranta geçiyoruz. Akşam yemeği ekstra ve serbest menü olacak. Yemek yemeyen misafirlerimiz Dedeağaç'ta serbest zaman geçirebilir. Yemeğin ardından 23:00'da İpsala sınır kapısına hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından yurda giriş. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bıraktıktan sonra vedalaşıyoruz. Tur ve hizmetlerimizin sonu.

1 KİŞİ 35 € 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • Sabah Kahvaltısı Kumanya

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 
 • Schengen Vize Hizmet Bedeli 100 €
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli 50 TL
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)