Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK HARİKA VARNA BURGAS NESSEBAR TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK HARİKA VARNA BURGAS NESSEBAR TURU

 • GÜNÜBİRLİK HARİKA VARNA BURGAS NESSEBAR TURU
 • GÜNÜBİRLİK HARİKA VARNA BURGAS NESSEBAR TURU
 • GÜNÜBİRLİK HARİKA VARNA BURGAS NESSEBAR TURU
 • GÜNÜBİRLİK HARİKA VARNA BURGAS NESSEBAR TURU
GÜNÜBİRLİK HARİKA VARNA BURGAS NESSEBAR TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
30 EURO
Single Oda
30 EURO
6-12 Yaş
30 EURO
0-6 Yaş
30 EURO

GÜNÜBİRLİK

VARNA BURGAS NESSEBAR TURU

9 AĞUSTOS 2020 PAZAR

Keşan Hükümet Konağı Önü’nde belirtilecek olan saatte toplanıyoruz ve harekete geçiyoruz. Edirne üzerinden Bulgaristan’a doğru yol alıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’ın dördüncü büyük şehri olan Burgas’a gidiyoruz. Güzel bir deniz şehri olan Burgas’da panoramik turumuzu gerçekleştiriyoruz. Burgas gezimiz sonrası, serbest zaman vereceğiz. Ardından kayalık bir yarım adanın üzerinde yer alan ve 1983 yılında da eşsiz bir tarihe ve kültüre doğru yola çıkıyoruz. Burgas yakınlarında, dar bir geçit ile anakaraya bağlı şirin ve romantik bir yarımada olan Nessebar yarım adasına varıyoruz. Tarihi yarım adada bin yıldır varlığını koruyan Roma, Bizansve Ortaçağ kalıntıları ile Bulgar kiliseleri bulunmaktadır. Kent 13.yy ve 14.yy eserleri ile ünlüdür. Kiliselerin özellikle cephe tasarımları ilgi çekicidir. Gezimiz sonrasında Varna’ya hareket ediyoruz. Varna’ya varış. Şehir merkezine varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası cafeler ve enfes restoranlarla süslü olan kordonda yürüyüş ve serbest zaman. Gezimiz sonrası tekrar araçtaki yerlerimizi alıyor ve dönüş yoluna geçiyoruz. Keşan’a varış. Bir sonraki Bora Turizm Organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI 30 €URO

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Panoramik Şehir Turları
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize Ücreti + Hizmet Bedeli 120 €uro
 • Tüm Yemekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu 50 TL

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Dünyayı da etkisi altına alan Coronavirüs Pandemi süreci boyunca yapılacak turlarda araçlarda yarı yarıya kapasite kullanılacaktır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)