Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURLARIMIZ

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURLARIMIZ

 • GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURLARIMIZ
 • GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURLARIMIZ
 • GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURLARIMIZ
 • GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURLARIMIZ
GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURLARIMIZ
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
60 gün
Double Oda
165 TL
Single Oda
165 TL
6-12 Yaş
165 TL
0-6 Yaş
165 TL

GÖKÇEADA TURU

Günübirlik

18 Nisan 2020 Cumartesi

30 Mayıs 2020 Cumartesi


Sabah saat 06:00 da Keşan Hükümet konağı önünde buluşmamızın ardından Gökçeada’ya bizi ulaştıracak Kabatepe İskelesi’ne varıyoruz. İskelede verilen kısa bir dinlenme molasının ardından adaya geçiyoruz.İlk olarak Köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz.Kaleköy'e hareket ediyoruz.Kaleköy de öğle yemeği molası veriyoruz. . Kısa bir dinlenmenin ardından Bir sonraki durağımız, Dibek Kahvesi ve sakız muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy.Sakızlı muhallebilerimizi ve dibek kahvemizi içtikten sonra  Barba Yorgo’nun tavernasıyla ünlü olan Tepeköy’e ulaşıyoruz.Tepeköy ziyaretimiz sonrası bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dereköy e gidiyoruz.Ardından Son olarak Kefeloz koyuna gidiyoruz. Harika plajları ile ünlü bu koyda fotoğraf ve yüzme molası veriyoruz. Kefeloz koyundan ayrıldıktan sonra Güneşin batışı vapurumuzun kalkış saatine göre Kabatepe’ye geçip turumuzu sonlandırıyoruz. 

1 KİŞİ 165 TL

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • Araçta Soğuk Sandiviç İkramı

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri
 • Kişisel Harcamalar

 

   

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)