Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ESİNTİSİ TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ESİNTİSİ TURU

 • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ESİNTİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ESİNTİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ESİNTİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ESİNTİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ESİNTİSİ TURU
GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ESİNTİSİ TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
225 TL
Single Oda
225 TL
6-12 Yaş
225 TL
0-6 Yaş
225 TL

ESKİŞEHİR TURU 

GÜNÜBİRLİK 

8 KASIM 2020

 

 

Sabah saatlerinde Eskişehir’e ulaşıyoruz. Gezimize ilk olarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarı ile başlıyoruz. Ahşap tavan süslemeleriyle ünlü olan Osmanlı Evi Müzesini ( Panaromik ) gördükten sonra tarihte bilinen ilk Cam Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Eskişehir şehir merkezine hareket ediyoruz. Burada alacağımız serbest öğle yemeğinin ardından gelişimi ve bir üniversite şehri olması vesilesiyle adından sıkça bahsettiren Eskişehir’i tanımaya başlıyoruz. İlk olarak Eskişehir’e özgü lületaşı atölyelerinin gezilmesinin ardından, Kurşunlu Külliyesini ( Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan ) ziyaret ediyoruz. 150 yıllık bir tarihe sahip Eskişehir Mevlevi Hanesini geziyoruz. Ardından Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi'ne hareket ediyoruz. Burada tarihi kişiler ile yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykeli yer almaktadır.  Öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Sazova Parkı'na hareket ediyoruz. Sazova Parkı gezimiz sonrası artık yavaş yavaş turumuzun sonuna geliyor ve Keşan’a doğru hareket ediyoruz. Yolda verilen molaların ardından Keşan’a varıyor ve bir başka BORA TURİZM organizasyonun da görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI 225 TL

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • Panoramik Şehir Turları
 • Sazova Akvaryum ve Hayvanat Bahçesi
 • Balmumu Müzesi

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri  
 • Tüm Yemekler
 • Kişisel Ekstra Harcamalar

     

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

 

# Dünyayı da etkisi altına alan Coronavirüs Pandemi süreci boyunca yapılacak turlarda araçlarda yarı yarıya kapasite kullanılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)