Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK DOĞADA MUDANYA TRİLYE GÖLYAZI TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK DOĞADA MUDANYA TRİLYE GÖLYAZI TURU

 • GÜNÜBİRLİK DOĞADA MUDANYA TRİLYE GÖLYAZI TURU
 • GÜNÜBİRLİK DOĞADA MUDANYA TRİLYE GÖLYAZI TURU
 • GÜNÜBİRLİK DOĞADA MUDANYA TRİLYE GÖLYAZI TURU
 • GÜNÜBİRLİK DOĞADA MUDANYA TRİLYE GÖLYAZI TURU
 • GÜNÜBİRLİK DOĞADA MUDANYA TRİLYE GÖLYAZI TURU
GÜNÜBİRLİK DOĞADA MUDANYA TRİLYE GÖLYAZI TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
190 TL
Single Oda
190 TL
6-12 Yaş
190 TL
0-6 Yaş
190 TL

GÜNÜBİRLİK

GÖLYAZI TRİLYE MUDANYA TURU

26 TEMMUZ 2020

Sabah belirlenen noktada ve saatte Gölyazı’ya hareket ediyoruz.Zeytin ağaçları arasında Gölyazı'ya ilerlerken girişte restore edilen yeldeğirmeni karşılıyor bizi. İlk olarak restore edilen Faik Bey Konağında sabah kahvaltımızı alıyoruz kahvaltımız ardından yürüyerek köyün meydanında bulunan Ağlayan Çınarı görüp rehberimizden hikayesini dinledikten sonra Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesini ziyaret ediyoruz.Eski tiyatro kalıntılarının bulunduğu Zambak Tepesi’ne çıkıyoruz. Muhteşem Gölyazı ve Uluabat Gölü manzarasında bölge hakkında bilgi alıp, fotoğraf molası verdikten sonra gezmeye devam ediyoruz. Uluabat Gölü'nden avlanan balıkların 100 yıldır satıldığı mezatı, 250 yıllık Rum evlerini rehberimizin anlatımıyla gezip meydanda çay molası veriyoruz. Ayrıca isteyenler hava güzel olduğunda 15-20 dakika süren sandal turunu da çıkabilir.Serbest zaman sonrası Mudanya’ya hareket ediyoruz  varışımıza takiben  Rus asıllı Aleksander Ganyanof’ ait olan, Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı bina olan Mudanya Mutareke Evi Müzesi, İtalyan mühendis Piçiretu tarafından planlanan Giritli Mahallesi'nde (Mudanya Rum Mahallesi)  bulunan Mudanya Evleri'ni gördükten sonra  Trilye’ye (Zeytinbağı) geçiyoruz. Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de Fatih Camii, duvarlarına tarihte ilk kez resim yapılan Kemerli Kilise, eski bir kilise binası olan Dündar Evi (Yohannes Kilisesi) ve önceden Papaz Okulu olarak inşa edilen ve 1980′li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep gezileri sonrası ülkemizde yetişen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş  ve akşam yemeği molası sonrası  Keşan’a hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir dahaki BORA TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI 190 TL

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği
 • Tüm Ekstra Harcamalar
 • Sandal Turu

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Dünyayı da etkisi altına alan Coronavirüs Pandemi süreci boyunca yapılacak turlarda araçlarda yarı yarıya kapasite kullanılacaktır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)