Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK BEYPAZARI ANKARA TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK BEYPAZARI ANKARA TURU

 • GÜNÜBİRLİK BEYPAZARI ANKARA TURU
 • GÜNÜBİRLİK BEYPAZARI ANKARA TURU
 • GÜNÜBİRLİK BEYPAZARI ANKARA TURU
 • GÜNÜBİRLİK BEYPAZARI ANKARA TURU
GÜNÜBİRLİK BEYPAZARI ANKARA TURU
Şehirler :
Kontenjan :
31 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
190 TL
Single Oda
190 TL
6-12 Yaş
190 TL
0-6 Yaş
190 TL

24 KASIM 2019

GÜNÜBİRLİK

BEYPAZARI-ANKARA TURU

                Cumartesi gece  23:59  belirlenen noktada buluşup Beypazarı için yola çıkıyoruz. Beypazarı’na varşı takiben kahvaltı molası(EKSTRA)  veriyoruz. Ardından şehrin içerisinde gezimize devam ediyoruz. Yaşayan Müze’ye gidip müzeyi geziyoruz.(ekstra) Yaşayan Müze’de dileyen misafirlerimiz Ebru Sanatı öğrenip hocamız eşliğinde kendi ebru çalışmasını yapabilir, dileyen  misafirlerimiz de  kurşun döktürüp bu Türk geleneğini yaşayabilirler. Yaşayan Müze gezimizin ardından Arnavut kaldırımlı sokaklardaki yürüyüşümüzde Kurşunlu Camii ve İncirli Camii’ni dışarıdan görüyoruz. Beypazarı denildiğinde kuşkusuz akla ilk gelen Telkari sanatı olacaktır. Telkari sanatı ile ilgili hem bilgi alıp hem de alışveriş yapabileceğimiz bir yere uğradıktan sonra yöresel ürünlerin satıldığı Sulu Han’da havuç lokumundan kuru erişteye tarhanadan Beypazarı kurusuna kadar bir çok yöresel ürünü bulabilirsiniz. Beypazarı’nın otantik dokusunu Alaattin sokakta bir kez daha yaşadıktan sonra ANKARA’ya hareket ediyoruz. Ankara da ilk durağımız  Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ankara Anıttepe'de (eski adıyla Rasattepe) bulunan anıt mezarı Anıtkabir’e gidip Atamızı ziyaret ediyoruz. Ardından Hamamözü mahallesine geçiyoruz. Hamamözü ziyaretimizin ardından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Yolcularımızı aldığımız noktaya bırakıyoruz. Bir başka BORA TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

KİŞİ BAŞI 190 TL

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım 
 • Araçta Alınacak İkramlar
 • Bora Turizm Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Panoramik Şehir Turları

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Sabah – Öğle ve Akşam Yemeği
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Ekstra Tüm Harcamalar

   

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)