Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ADASI TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ADASI TURU

 • GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ADASI TURU
 • GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ADASI TURU
 • GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ADASI TURU
 • GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ADASI TURU
 • GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ADASI TURU
GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ADASI TURU
Şehirler :
Kontenjan :
40 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
200 TL
Single Oda
200 TL
6-12 Yaş
200 TL
0-6 Yaş
200 TL

GÜNÜBİRLİK

AYVALIK-CUNDA ADASI TURU

22 AĞUSTOS 2021

 

Belirlenen saatte Keşan Hükümet Konağı Önünde toplanarak araçtaki yerlerimizi alıyor ve turumuza başlıyoruz. Feribot yolculuğumuzun ardından sırasıyla Kepez, Ezine, Ayvacık, üzerinde kısa molalarımız ardından ilk durağımız Şeytan Sofrasına ulaşıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından Kuzey Ege’nin incisi mavi ile yeşilin buluştuğu Ayvalık’a varıyoruz. Ayvalık Çarşı ‘da kısa bir serbest zaman veriyoruz. Sonrasında siz değerli misafirlerimizin tur teknemize geçişini sağlıyoruz. (EKSTRA) Eşsiz Ayvalık adaları ve koylarını görüp, pırıl pırıl denizde yüzmek ve güneşin tadını çıkarmak için müzik ve animasyonlar eşliğinde tekne turumuza başlıyoruz.  Karaada, akvaryum, incirli, ilyosta, Melina adalarından teknemizin o gün belirlediği koylarda yüzme molası veriyoruz. Akşam üzeri saatlerinde Cunda adasına yanaşıyoruz.Cunda merkezine ulaştığımızda, arnavut kaldırımlı dar sokakları, eski Rum evleri ve rengarenk kafeleriyle büyüleyici bir yer olan bu şirin adayı geziyoruz.Daha sonra tekrar teknemize binip Ayvalık’a dönüyoruz. Tekneden indikten sonra araçtaki yerlerimizi alıyor ve diğer bir Bora Turizm Organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

 

1 KİŞİ 200 TL

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • Feribot Geçişleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Yemekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri                               
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Tekne Turu

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)