Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU

 • GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU
 • GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU
 • GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU
 • GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU
 • GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU
 • GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU
 • GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU
GÜNÜBİRLİK ASSOS BEHRAMKALE ADATEPE TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
150 TL
Single Oda
150 TL
6-12 Yaş
150 TL
0-6 Yaş
150 TL

GÜNÜBİRLİK

ASSOS-BEHRAMKALE-ADATEPE-BABAKALE-GÜLPINAR TURU

15 AĞUSTOS 2020

 

 

Belirlenen yer ve zamanda siz değerli yolcularımızı alarak Keşan’ dan hareket ediyoruz. Sabah erken saatlerde İlk durağımız Adatepe köyü Adatepe, Kaz Dağı köylerinin içinde en dikkat çekenlerinden biri. Köyün tarihinin antik çağlara kadar dayandığı söyleniyor. Köye girmeden hemen önce Zeus Altarı'nın girişi ile karşılaşağız. Giriş kapısından 700 metre yürüyünce tepede Zeus Altarı'na ulaşacağız. Burada bütün körfezi görebileceğiniz harika bir deniz manzarası bekliyor sizi. İlyada'da bahsedilen ve Zeus ile Hera'nın Troya savaşını izledikleri antik Gargaros tepesinin de burası olduğu sanılıyor. Köy meydanındaki 400 yaşındaki dev çınar ağacının etrafındaki otantik kahvelerde oturup çayımızı içtikten sonra Kadırga Koyu’na geçiyoruz. Kadırga koyu çevredeki en berrak sahiller arasında, bu koyda  kısa bir yürüş molası veriyoruz ve ardında Behramkale’ye doğru yola çıkıyoruz. Behramkale Köyü, antik kent surları içinde yer alan ve sadece 150 haneli bir yerleşim yeridir. Köy içinde Asos mimarisinin taş işçiliğinin güzel örneklerini görmek mümkün, güzel olan da yaklaşık 30 senedir sit alanı olarak koruma altında olduğu için yeni bina inşa etmek yasak, sadece var olanlar restore edilebiliyor. Assos Limanı ve şirin taş evleriyle farklı bir görüntü oluşturan Behramkale Köyü’nü geziyoruz. Felsefenin ilk doğduğu yer olarak bilinen eski adı Behramkale olan Assos’ ta Athena Tapınağı’na çıkıyoruz. Athena Tapınağı aynı zamanda Ariston’ un felsefe okulunu kurduğu yerdir. Edremit Körfezinin güzelliği ve Athena Tapınağında çekilen fotoğrafların ardından burada öğle yemeği molası ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz köyde bulunan minibüsler ile Antik Limana gidebilirler. Toplanma noktamızda buluşup ve buradaki gezimizin ardından dönüş yolumuza geçiyoruz. Keşan’a varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizle bir başka Bora Turizm programında buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI 150 TL

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği
 • Tüm Ekstra Harcamalar

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)