Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU

 • GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU
 • GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU
GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU
Şehirler :
Kontenjan :
43 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
225 TL
Single Oda
225 TL
6-12 Yaş
225 TL
0-6 Yaş
225 TL

AKÇAKOCA KARADENİZ EREĞLİSİ TURU

GÜNÜBİRLİK

27 EYLÜL 2020

 

 

Keşan Hükümet Konağı Önü'nde buluşarak bekleyen misafirlerimizi de alıyoruz ve araç içi ikramlar eşliğinde Akçakoca’ya doğru yola çıkıyoruz. Sabah saatlerinde  Akçakoca’ya varıyoruz.  öncelikle  Akçakoca’nın simgesi haline gelen Ceneviz Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Kale  ‘‘Ceneviz Ticaret Yolu’nda Akdeniz’den Karadeniz’e kadar Kale ve Surlu Yerleşimleri’’ adıyla UNESCO Dünya Miras Geçici listesine adını yazdırmıştır. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra  Düzce’nin Akçakoca İlçesinin 8 km Güneydoğusunda Bulunan Fakıllı Köyüne geçiyor burada bulunan Kültür Ve Turizm Bakanlığı Kültür Ve Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü Tarafından 1. Derecede Sit Alanı Olarak Tescillenmiş Olan, Bulunduğu Köyden İsmini alan Fakıllı Mağarasını ziyaret ediyoruz. Mağaranın toplam uzunluğu 1.017 metre, ziyarete açık alanı ise 350 metredir.Mağaranın astım hastalığınada iyi geldiği bilinmektedir. Buradaki gezimizin ardından ise rotamızı öğle yemeği için Akçakoca merkeze çeviriyor burada yemek için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra Zonguldak İli’ne bağlı olan Karadeniz’in en güzel ilçelerinden Ereğli’ye gidiyoruz. Burada mitolojik efsaneye konu olmuş Herkül'ün ( Herakles ) 12 görevinden biri olan 3 başlı Kerberos'u yer yüzüne çıkarttığı yer olan Cehennem ağzı Mağaralarını geziyoruz. Ardından  1. Dünya Savaşında vatanseverler tarafından kaçırılıp düşmana verilmeyen Alemdar gemisini görüyoruz. Sahilde vereceğimiz  serbest zamanın ardından çay kahvelerimizi içtikten sonra da buradan ayrılıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bir başka Bora Turizm organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI 225 TL

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Yemekleri
 • Tüm Ekstra Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Dünyayı da etkisi altına alan Coronavirüs Pandemi süreci boyunca yapılacak turlarda araçlarda yarı yarıya kapasite kullanılacaktır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)