Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU

  • GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU
  • GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU
  • GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU
GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU
Şehirler :
Kontenjan :
41 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
40 EURO
Single Oda
40 EURO
6-12 Yaş
40 EURO
0-6 Yaş
40 EURO

GÜNÜBİRLİK

THASSOS TURU

31 TEMMUZ 2022 - PAZAR

 

 

Keşan Hükümet Konağı önünden sabaha karşı hareket ediyoruz. İPSALA(TÜRK)YUNAN(KİPİ)Sınır kapıları Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’A giriş.Gümülcine’den rehberimizi alıp Keramoti kasabasından feribot ile 35 dakika süren zevkli mavi yolculuk sonrası Thassos adasına varış. Çay kahve molasının ardından ARCHANEL MICHAIL manastır ziyareti. Ardından Giola Doğal Gölü’nde yürüyüş fırsatı veriyoruz. Ardından Pachis Beach’e gidiyoruz. Pachis Beach’te öğle yemeği molası ve denize girme molası veriyoruz. Akşam saatlerine doğru Limenas Köyü’nde alışveriş için serbest zaman ve çarşı ziyareti molası veriyoruz.  dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Dönüş yolunda. Dileyen misafirlerimiz için Kavala Kurabiyecisi imalatı Türk İşletmecisi olan soydaşımıza kurabiye alma fırsatı ve dönüş yolunda Gümülcine’den kahve alma fırsatı ve gümrüğe hareket. Keşan’a varışımızla birlikte turumuzu sonlandırıyoruz.

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks Otobüsler ile Ulaşım 
  • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
  • Thassos Adası Feribot Ücretleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Kişisel Harcamalar
  • Yurt Dışı Çıkış Harcı        150 TL
  • Vize Hizmet Bedeli           120 €uro

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.