Şehirler ve Ülkeler

GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU

KAMPANYA

GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU

  • GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU
GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU
Şehirler :
Kontenjan :
35 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
375 TL
Single Oda
375 TL
6-12 Yaş
375 TL
0-6 Yaş
375 TL

GÖKÇEADA TURU

14 AĞUSTOS 2022
ve

11 EYLÜL 2022
 

Sabah 07:00 de Keşan Hükümet konağı önünde buluşmamızın ardından Gökçeada’ya bizi ulaştıracak Kabatepe İskelesi’ne varıyoruz. İskelede verilen kısa bir dinlenme molasının ardından adaya geçiyoruz. İlk olarak Köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kaleköy'e hareket ediyoruz. Kaleköy de öğle yemeği molası veriyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından Bir sonraki durağımız, Dibek Kahvesi ve sakız muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy. Sakızlı muhallebilerimizi ve dibek kahvemizi içtikten sonra  Barba Yorgo’nun tavernasıyla ünlü olan Tepeköy’e ulaşıyoruz. Ardından Son olarak Kefeloz koyuna gidiyoruz. Harika plajları ile ünlü bu koyda fotoğraf ve yüzme molası veriyoruz. Kefeloz koyundan ayrıldıktan sonra Güneşin batışı vapurumuzun kalkış saatine göre Kabatepe’ye geçip turumuzu sonlandırıyoruz. 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
  • Feribot Geçişleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Tüm Yemekler
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri                               
  • Tüm Kişisel Harcamalar

 

 

 

   

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)