Şehirler ve Ülkeler

EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE

KAMPANYA

EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE

 • EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE
 • EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE
 • EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE
 • EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE
 • EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE
 • EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE
EKONOMİK AVRUPA TURU 14 ŞEHİR 15 ÜLKE
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
13 gün
Double Oda
1000 EURO
Single Oda
1250 EURO
6-12 Yaş
1000 EURO
0-6 Yaş
400 EURO

EKONOMİK AVRUPA TURU

14 ŞEHİR / 15 ÜLKE 

8 GECE OTEL KONAKLAMASI

19-31 Mayıs 2020 / 9-21 Haziran 2020 / 19-31 Temmuz 2020 / 4-16 Ağustos 2020 / 1-13 Eylül 2020

 

 

1.GÜN İSTANBUL-BUDAPESTE 15:00’te belirtilen noktadan sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Budapeste’ye kadar Edirne, Plovdiv, Sofya, Niş, Belgrad üzerinden yolculuk yapacağız.

2.GÜN BUDAPESTE Sabah erken saatlerde varışımız ile birlikte Kahramanlar Meydanı, Opera, Eski Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi görecekleriniz arasında. Tur sonrasında sizleri bıraktığımız noktadan alarak otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN BUDAPESTE-VİYANA-PRAG Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası hareket ederek Avusturya Başkenti Viyana’ya geçiyoruz. Yaklaşık 5 saatlik yolculuk sonrası Viyana’dayız. 5 saatlik zamanımızda rehberimiz ile birlikte Sanat Müzesi, Opera Binası, Antik Müzeler, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kilisesi, ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı’nı görebilirsiniz. Tur sonrasında aracımızda buluşarak konaklama yapacağımız Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saat sonra otelimize varıyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak şehri gezebilirler.

4.GÜN PRAG-AMSTERDAM Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimiz ile panoramik tur sonrası tüm gün şehir turu için serbest zaman. Eski Belediye Binası, Rudolfinium, Paris Caddesi, Astoronomik Saat Kulesi, Clementinum Manastırı, IV.Charles Köprüsü, Prag Kalesi görebileceğiniz yerler arasında. Akşam 21:00’de hareket ederek Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otobüste.

5.GÜN AMSTERDAM Sabah erken saatlerde Amsterdam’a varıyoruz. Sizleri rehberimiz ile birlikte şehir merkezine bırakıyoruz. İlk olarak Dam Meydanı’nı ziyaret ediyoruz. Meydanda yer alan Koninklijk Paleis, Ulusal Anıt, Madame Tussauds Müzesi De Bijenkorf ve Damrak Caddesi, Red Light District gibi önemli yapıları göreceğiz ardından serbest zaman. Akşam yemeği alternatifi için, set mönü sunan bir restoranlarda Hollanda mutfağından farklı lezzetleri, ekonomik alternatiflerle tadabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

6.GÜN AMSTERDAM-PARİS Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ederek yola çıkıyoruz. Yaklaşık olarak 14:00 civarı Paris’e gelerek otelimize yerleşiyoruz. Ardından serbest zaman. Tüm grubun katılım yapması durumunda Disneyland Ziyareti gerçekleştirebiliriz. Eiffel Kulesi, Champ Elyse, Seint Nehri, Zafer Takı, Notre Dam Kilisesi göreceğimiz yerler arasında. Geceleme otelimizde.

7.GÜN PARİS-NİCE Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyenler ile birlikte rehberimiz eşliğinde Louvre Müzesini ziyaret edip Seint Nehrinde Tekne gezisine katılacağız. Akşam 20:00 de hareket ederek Nice’e doğru yola çıkıyoruz. Geceleme yolda.

8.GÜN NİCE-MONACO Sabah erken saatlerde Nice’e varıyoruz. Dileyenler denize girebilir, dileyen şehri gezip vakit geçirebilirler. Akşamüzeri otelimize yerleşiyoruz. Ardından hep birlikte Dünya’nın en zengin ülkelerinden olan Monaco Prensliği’ne geçip Monte Carlo ve Casino’ları geziyoruz. Gece tekrar konaklama için otelimize dönüyoruz.

9.GÜN NİCE-FLORANSA Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Sanat ve Tarih ülkesi İtalya’ya yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 7 saat sonra 14:00 civarı Sanat Merkezi Floransa’ya varıyoruz. Floransa’ya varışımız ile birlikte; Duomo, Uffizi Sarayı, Rönesans dönemi heykelleri, Çan Kulesi, Vaftizhane, Signoria Meydanı’nı ziyaret edeceğiz. Geceleme otelimizde.

10.GÜN FLORANSA-ROMA sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası hareket ederek İtalya’nın başkenti Roma’ya geçiyoruz. Vaticano, St. Pietro Meydanı, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Collesium, Parlemento Sarayı, Venedik Meydanı başlıca gezi noktaları, ardından serbest zaman. Akşam sizleri bıraktığımız noktadan alarak otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

11.GÜN ROMA-VENEDİK-ÜSKÜP Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ederek Masal Şehir Venedik’e geçiyoruz. Yaklaşık 15:00’te Fusina’ya vararak bizleri bekleyen özel teknemiz ile San Marco Meydanı’na gidiyoruz. Gezimizde San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi göreceğimiz yerler arasında. Ardından 1 saatlik serbest zaman sonrası özel teknemiz ile Fusina’ya dönerek aracımıza biniyoruz ve Üsküp Yolculuğumuz başlıyor. Geceleme otobüste.

12. GÜN ÜSKÜP-SELANİK Sabah erken saatte Makedonya Başkenti Üsküp’e varıyoruz. Üsküp Kalesi, Türk Çarşısı, Davuıt Paşa Hamamı, Yahya Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han ve en önemli noktası olan Taş Köprüyü gezeceğiz.gezi sonrası 12:00 de hareket ederek Atamızın doğduğu şehir Selanik’e geçiyoruz. Atatürk’ün doğduğu ev aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Konsolosluğu, Aya Dimitri Kilisesi, Beyaz Kule, Aristoteles Meydanı, Rotonda göreceğimiz yerler arasında. Akşamüzeri otelimize yerleştikten sonra hep birlikte gezimizin finalini gerçekleştirmek ve eğlenmek için meşhur Yunan Taverna Eğlencesi’ne gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

13.GÜN SELANİK-KAVALA-İSTANBUL Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası artık ülkemize doğru yola çıkıyoruz. Yunanistan’ın liman kenti Kavala’ya uğruyoruz. Kavalalı Mehmet Ali Paşa, Su Kemerleri ve İmarethane gezisi sonrası serbest olarak öğle yemeğimizi alıp meşhur Kavala Kurabiyesi İmalathanesi’ne uğruyoruz. Dileyenler alışverişlerini yapabilirler. Ardından İpsala Sınır Kapısı’na vararak gümrük ve pasaport işlemlerimizi yaptırıp ülkeye giriş yapıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak turumuzu noktalıyoruz. Bir başka turda görüşmek üzere.

 

2/3 KİŞİ KONAKLAMADA KİŞİ BAŞI 1000 €

 

NOT : 1000 € ERKEN REZERVASYON FİYATLANDIRMASI OLUP 31 MART 2020 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR. 31 MART 2020 TARİHİNDEN SONRA KATILIMLARDA 1200 €URO TUTAR GEÇERLİ OLACAKTIR.

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • 8 Gece merkezi/yarı merkezi otellerde 2/3 kişilik odalarda oda kahvaltı konaklama
 • Bora Turizm Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Gidiş dönüş ulaşım hizmetleri, checkpointler, otoban, otoyol ve otopark ücretleri
 • Tur boyunca araç içi günde 1 defa 500ml su
 • Venedik Vapuretto ücreti
 • Selanik Taverna eğlencesi (4 çeşit meze, balık/köfte, kişi başı 20cl uzo veya şarap, su, ekmek, salata) canlı müzik
 • Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri          
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Belirtilen dışındaki tüm yeme içme masrafları
 • Schengen Vize/Hizmet Bedeli 100 €
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 50 TL

   

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)