Şehirler ve Ülkeler

EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR

KAMPANYA

EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR

 • EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR
 • EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR
 • EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR
 • EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR
 • EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR
 • EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR
 • EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR
 • EKONOMİK BÜYÜK AVRUPA TURU 10 ÜLKE 15 ŞEHİR
EKONOMİK 

"AVRUPA TURU"

15 ŞEHİR / 10 ÜLKE

 

 

 
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
13 gün
Double Oda
899 EURO
Single Oda
1099 EURO
6-12 Yaş
899 EURO
0-6 Yaş
799 EURO

EKONOMİK

"AVRUPA TURU"

15 ŞEHİR / 10 ÜLKE

 

 

 

MACARİSTAN-AVUSTURYA-ÇEK CUMHURİYETİ-HOLLANDA-FRANSA MONACO-İTALYA-VATİKAN-MAKEDONYA-YUNANİSTAN

BUDAPEŞTE-VİYANA-PRAG-AMSTERDAM-PARİS-CANNES-MONACO-FLORANSA-ROMA-VATİKAN-VENEDİK-ÜSKÜP-SELANİK-KAVALA-DEDEAĞAÇ

 

 

1. Gün 02 Temmuz 2022 Cumartesi
Akşam üzeri İstanbul’dan belirtilen noktalardan hareket ediyor ve güzergah üzerinden bekleyen misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz.

15:00 Kozyatağı

15:15 Mecidiyeköy

15:45 İncirli

16:15 Beylikdüzü MarmaraPark Avm

17:30 Çorlu Orion AVM

18:15 Tekirdağ Sahil Işıklar

19:15 Keşan Hükümet Konağı Önü

20:30 Edirne Migros Önü

 

sizleri alarak yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Budapeste’ye kadar Edirne, Plovdiv, Sofya, Niş, Belgrad üzerinden yolculuk yapacağız.

2. Gün 03 Temmuz 2022 Pazar                                 BUDAPEŞTE ;

Sabah erken saatlerde varışımız ile birlikte Kahramanlar Meydanı, Opera, Eski Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi görecekleriniz arasında. Tur sonrasında sizleri bıraktığımız noktadan alarak otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün 04 Temmuz 2022 Pazartesi   BUDAPEŞTE-VİYANA-PRAG;

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası hareket ederek Avusturya Başkenti Viyana’ya geçiyoruz. Yaklaşık 5 saatlik yolculuk sonrası Viyana’dayız. 5 saatlik serbest zamanımızda Sanat Müzesi, Opera Binası, Antik Müzeler, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kilisesi, ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı’nı görebilirsiniz. Tur sonrasında aracımızda buluşarak konaklama yapacağımız Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saat sonra otelimize varıyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak şehri gezebilirler.

4. Gün 05 Temmuz 2022 Salı                       PRAG- AMSTERDAM ;

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün şehir turu için serbest zaman. Eski Belediye Binası, Rudolfinium, Paris Caddesi, Astoronomik Saat Kulesi, Clementinum Manastırı, IV.Charles Köprüsü, Prag Kalesi görebileceğiniz yerler arasında. Akşam 21:00’de hareket ederek Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otobüste.

5. Gün 06 Temmuz 2022 Çarşamba                        AMSTERDAM;

Sabah erken saatlerde Amsterdam’a varıyoruz. Sizleri şehir merkezine bırakıyoruz. Dam Meydanı’nı ziyaret edebilirsiniz. Meydanda yer alan Koninklijk Paleis, Ulusal Anıt, Madame Tussauds Müzesi De Bijenkorf ve Damrak Caddesi, Red Light District gibi önemli yapıları görebilirsiniz. Akşam yemeği alternatifi için, set mönü sunan bir restoranlarda Hollanda mutfağından farklı lezzetleri, ekonomik alternatiflerle tadabilirsiniz. Geceleme otelimizde

6. Gün 07 Temmuz 2022 Perşembe           AMSTERDAM-PARİS ;

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ederek yola çıkıyoruz. Yaklaşık olarak 14:00 civarı Paris’e gelerek otelimize yerleşiyoruz. Ardından serbest zaman. Tüm grubun katılım yapması durumunda Disneyland Ziyareti gerçekleştirebiliriz. Eiffel Kulesi, Champ Elyse, Seint Nehri, Zafer Takı, Notre Dam Kilisesi görebileceğiniz yerler arasında. Geceleme otelimizde.

7. Gün 08 Temmuz 2022 Cuma                            PARİS-CANNES ;

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyenler Louvre Müzesini ziyaret edip Seint Nehrinde Tekne gezisine katılabilirler. Akşam 20:00 de hareket ederek Cannes’e doğru yola çıkıyoruz. Geceleme yolda.

8. Gün 09 Temmuz 2022 Cumartesi             CANNES-MONACO;

Sabah erken saatlerde Cannes’e varıyoruz. Dileyenler denize girebilir, Film Festivali’nin yapıldığı Opera Binası’nı ziyaret edip şehri gezebilirler. Akşamüzeri otelimize yerleşiyoruz. Ardından hep birlikte Dünya’nın en zengin ülkelerinden olan Monaco Prensliği’ne geçip Monte Carlo ve Casino’ları geziyoruz. Gece tekrar konaklama için otelimize dönüyoruz.

9. Gün 10 Temmuz 2022 Pazar                   CANNES-FLORANSA; 

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Sanat ve Tarih ülkesi İtalya’ya yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 7 saat sonra 14:00 civarı Sanat Merkezi Floransa’ya varıyoruz. Floransa’ya varışımız ile birlikte serbest zaman; Duomo, Uffizi Sarayı, Rönesans dönemi heykelleri, Çan Kulesi, Vaftizhane, Signoria Meydanı’nı ziyaret edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

10. Gün 11 Temmuz 2022 Pazartesi             FLORANSA-ROMA;

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası hareket ederek İtalya’nın başkenti Roma’ya geçiyoruz. Vaticano, St. Pietro Meydanı, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Collesium, Parlemento Sarayı, Venedik Meydanı başlıca gezi noktaları. Akşam sizleri bıraktığımız noktadan alarak otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

11. Gün 12 Temmuz 2022 Salı            ROMA-VENEDİK-ÜSKÜP;

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ederek Masal Şehir Venedik’e geçiyoruz. Yaklaşık 15:00’te Fusina’ya vararak bizleri bekleyen özel teknemiz ile San Marco Meydanı’na gidiyoruz. Gezimizde San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi göreceğimiz yerler arasında. Ardından 1 saatlik serbest zaman sonrası özel teknemiz ile Fusina’ya dönerek aracımıza biniyoruz ve Üsküp Yolculuğumuz başlıyor. Geceleme otobüste.

12. Gün 13 Temmuz 2022 Çarşamba               ÜSKÜP-SELANİK;

Sabah erken saatte Makedonya Başkenti Üsküp’e varıyoruz. Üsküp Kalesi, Türk Çarşısı, Davut Paşa Hamamı, Yahya Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han ve en önemli noktası olan Taş Köprü'yü gezebilirsiniz.gezi sonrası 12:00 de hareket ederek Atamızın doğduğu şehir Selanik’e geçiyoruz. Atatürk’ün doğduğu ev aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Konsolosluğu, Aya Dimitri Kilisesi, Beyaz Kule, Aristoteles Meydanı, Rotonda göreceğimiz yerler arasında. Akşamüzeri otelimize yerleştikten sonra hep birlikte gezimizin finalini gerçekleştirmek ve eğlenmek için (Ekstra 35 €uro) meşhur Yunan Taverna Eğlencesi’ne gidiyoruz. Eğlence sonrası otele dönüş.Geceleme otelimizde.

13. Gün 14 Temmuz 2022 Perşembe         KAVALA-DEDEAĞAÇ-İSTANBUL;

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası artık ülkemize doğru yola çıkıyoruz. Yunanistan’ın liman kenti Kavala’ya uğruyoruz. Kavalalı Mehmet Ali Paşa, Su Kemerleri ve İmarethane gezisi sonrası serbest olarak öğle yemeğimizi alıp meşhur Kavala Kurabiyesi İmalathanesi’ne uğruyoruz. Dileyenler alışverişlerini yapabilirler. Ardından son durağımız olan Dedeağaca uğruyoruz.Dedeağaçta verilen kahve molası ve serbest zaman sonrası otobüstki yerlerimizialıp Türkiye'ye hareket ediyoruz.İpsala Sınır Kapısı’na vararak gümrük ve pasaport işlemlerimizi yaptırıp ülkeye giriş yapıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak turumuzu noktalıyoruz. Bir başka turda görüşmek üzere

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Tüm Şehir Vergileri Checkpointler
 • Araç içi su ikramı günde 1 kez (33 cl)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Merkezi/Yarı Merkezi Otellerde 8 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Venedik Vapuretto Ücreti

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 • Yurt Dışı Çıkış Harcı                                150 TL
 • Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • Schengen Vize + Hizmet Bedeli              150 €uro
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Selanik Taverna Eğlencesi

 

***Bu turumuzda;8 Gece Otellerde,3 Gece Otobüste Seyir Halinde Konaklama yapılacaktır.

 

 

 

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

 

 

 • # Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.
 • # Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak turlar olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.
 • # Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.
 • # Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.
 • # Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • # Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.
 • # Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.
 • # İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 
 • # Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.
 • # Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • # Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.
 • # Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46,54 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)