Şehirler ve Ülkeler

EGENİN SAKLI KÖYLERİ 1 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

EGENİN SAKLI KÖYLERİ 1 GECE KONAKLAMALI

 • EGENİN SAKLI KÖYLERİ 1 GECE KONAKLAMALI
 • EGENİN SAKLI KÖYLERİ 1 GECE KONAKLAMALI
 • EGENİN SAKLI KÖYLERİ 1 GECE KONAKLAMALI
EGENİN SAKLI KÖYLERİ 1 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
42 kişi
Tur Süresi :
3 gün
Double Oda
1399 TL
Single Oda
1599 TL
6-12 Yaş
1150 TL
0-6 Yaş
950 TL

EGE'NİN SAKLI KÖYLERİ
 26-28 AĞUSTOS 2022
1 GECE KONAKLAMALI

 

 

1.GÜN 26 Ağustos 2022  Cuma                                           KEŞAN ; 

23:30 da Keşan Hükümet Konağı Önü'nden hareketle turumuza başlıyoruz.
 

2.GÜN 27 Ağustos 2022 Cumartesi                                                KEMALPAŞA KIMIZ ÇİFTLİĞİ–NAZAR KÖYÜ–TİRE-BİRGİ-ÖDEMİŞ-KUŞADASI ; 

Gece boyunca yolumuza devam ederek İzmir’e ulaşıyoruz. Sabah saatlerinde kahvaltı (ekstra) için mola veriyoruz. İzmir'in Bornova ve Kemalpaşa İlçelerini takiben Kımız Çiftliği'ne varacağız. Kırgızistan’dan Türkiye’ye gelen bir Türk ailesinin oluşturduğu Orta Asya Türk Kültürü’nün ve Geleneklerin yaşatıldığı Otağı geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz burda kımızın tadına bakabilir veya ata binebilir (Ekstra). Ardından köy halkının çoğunun önemli geçim kaynağı olan Nazar Boncuğu üretimine istinaden Nazar Köy olarak adlandırılan köye uğruyoruz. Köy halkının kendi evlerinde ürettiği nazar boncuklarının şekil verildiği fırınları yerinde görerek alışverişimizi yapıyoruz. Serbest zaman veriyoruz. Ardından Tire’ye hareket ediyoruz. Tire de çarşısını gezerek turumuza başlıyoruz, zanaatların son örneklerini ( Keçecilik, Urgancılık, Nalıncılık, Semercilik, Saraçlık ve Yorgancılık ) ustalarını tezgâhları başında görerek bilgi alıyoruz, sonrasında çay ve kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. Tire gezimiz sonrası Müze kent olan ve hayran kalacağınız Birgi’ye hareket ediyoruz. Birgi’de ilk olarak Türk Konak Mimarisinin örneklerinden Çakırağa Konağı, bazilikal tipte yapılmış kare planlı halk arasında Aslanlı Camii olarak bilinen Ulu Camii, Sultan Şah Türbesi’ni gördükten sonra yöreye özgü Dokuma Atölyelerini buradaki Yöreye Özgü Ürün Alış Verişinin sonrasında kentten ayrılıyoruz. Ödemiş'ten panoramik olarak geçip otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam  konaklama otelimizde.

3.GÜN 28 Ağustos 2022 Pazar                       SELÇUK-TREN MÜZESİ-DOĞANBEY KÖYÜ-DİLEK YARIMADASI MİLLİ PARK-ŞİRİNCE-ESKİ RUM EVLERİ-ŞİRİNCE ŞARAPLARI-KEŞAN ;

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Doğanbey'e hareket ediyoruz. Köyümüzde ilk olarak Dilek Yarımadası Milli Parkına ait müzeyi ziyaret edip, milli park hakkında bilgi alarak, tarihi dokusunu koruyan köy içinde kısa bir tur yapıyoruz.Sonrasında Selçuk'a bağlı Çamlık köyünde bulunan tren müzesini geziyoruz.Sonrasında köyden güzel anılarla ayrılarak,şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk’a geçiyor. Burada Selçuk Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini panaromik gördükten sonrasında Keşan'a hareket ediyoruz. Bir başka BORA TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

2/3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 1.399 TL'den başlayan fiyatlar

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Tüm Şehir Turu
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 3* / 4* Yada Butik Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama
 • Otobüste alınan ikramlar
 • Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otel Ekstra Harcamalar (Mini Bar vs.)

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)