Şehirler ve Ülkeler

EGE AKDENİZ TURU

KAMPANYA

EGE AKDENİZ TURU

 • EGE AKDENİZ TURU
 • EGE AKDENİZ TURU
 • EGE AKDENİZ TURU
 • EGE AKDENİZ TURU
EGE AKDENİZ TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
7 gün
Double Oda
7999 TL
Single Oda
9999 TL
6-12 Yaş
6999 TL
0-6 Yaş
5999 TL

"AKDENİZ & EGE TURU"

“Alanya – Antalya – Kaş – Saklıkent – Fethiye”

“Dalyan - Marmaris – Muğla – Bodrum"

"Kusadası - İzmir - Ayvalık Turu”

“6 Gece 7 Gün / 5 Gece Otel Konaklama”

 

 

 

 

1.GÜN                                                                      01 MAYIS 2023  PAZARTESİ

Akşam Saat 21:00 da Keşan’dan hareket ediyoruz.

2. GÜN                                                                         2 MAYIS 2023 SALI

Yol güzergâhımızı takiben sabah saatlerinde yolda alınan serbest kahvaltının ardından Alanya‘ya varıyoruz.Alanya da Alanya Kalesi ve Damlataş Mağarasını ziyaret ediyoruz.Ardından Manavgat Şelalesi ne hareket ediyoruz.Manavgat şelalesinin ardından son durağımız Aspendos Antik Tiyatrosu. Aspendos ziyareti sonrası otele hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. GÜN                                                                     3 MAYIS 2023 ÇARŞAMBA

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası Antalya’ya hareket ediyoruz.Antalyada ilk durağımız Kurşunlu Şelalesi.Kurşunlu şelalesi sonmrası Antalya’yı tanımaya başlıyoruz. İlk durağımız ünlü Roma imparatoru Hadrian’a ithafen yapılmış olan “Hadrian Kapısı” ve tamamen restore edilmiş tarihi ve turistik mimari yapıların bulunduğu Kaleiçi. Burada sırasıyla Kesik Minare, Hıdırlık Kulesi, Antalya Yat Limanı, göreceğimiz yerler arasında.İsmi Antalya ile özdeşmiş olan Yivli Minare ve Saat Kulesini de gördükten sonra Öğle yemeğinde Alabalık Ziyafeti için “Ulupınar” a hareket ediyoruz.Yemeğimizi yedik, çaylarımızı da yudumladıktan sonra yola deva ediyor ve bugünün son durağı olan “Kaş” a geliyor ve otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN                                                                   4 MAYIS 2023  PERŞEMBE

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası yolumuza devam ediyor ve 3024 mt. yükseklikteki Akdağ'ın kar sularının oluşturduğu bir kanyon olan “Saklıkent”e ulaşıyoruz.Saklıkent Kanyonu ziyaretimiz sonrası yolumuza devam ediyoruz ve öğle yemeği molasını Alabalık çiftliklerinin bulunduğu serinliği ve havası ile yaylayı anımsatan Yakapark'ta.Yemek molasının ardından Fethiye ye varıyoruz.Fethiye de ilk durağımız 13. yy.'da temelleri atılan ve 2000'e yakın evden oluşan Hayal Köy olarakta adlandırılabilecek Kayaköy'de Taksiyarhis, Katopanayi ve Meryemana Kiliseler ile eski Rum-Türk sentezi evleri arasında yapacağımız keyifli gezimiz sonrası şimdiki durağımız Ölüdeniz.Ölüdenizi de gördükten sonra Dalyan da otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. GÜN                                                                         5 MAYIS 2023 CUMA

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Dalyanda Tekne Turuna (Ekstra) çıkıyoruz.Tekne turumuzda ;Dalyan Counos Kaya Mezarlarını,çamur banyolarını, Kaunos harabelerini, deltayı, İztuzu Plajı'nı ziyaret ediyor, gölde gezinti yapıyoruz.Tekne turunun ardından yolumuza devam ediyor ve öğlen yemeği molasını Marmaris de veriyoruz.Yemek molasının ardından yolumuza devam ediyoruz ve Muğla ya varıyoruz.

Muğla da verilen serbest zaman sonrası Bodrum’a hareket ediyoruz.Bodrum varışı takiben otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6. GÜN                                                                6 MAYIS 2023 CUMARTESİ

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Bodrum turuna çıkıyoruz.Bodrum turunda Kale ve Barlar Sokağını geziyoruz.Bodrum gezisi sonrası sonrası yolumuza devam ediyor ve SELÇUK a ulaşıyoruz.Selçukta gezeceğimiz yerler arasında; Efes Antik Kenti (Tiyatro, Celsus Kitaplığı, Hadrianus Tapınağı, Trianus Çeşmesi, Agora, Tiyatro), Meryemana Evi ve Artemis Tapınağı gezilerinin ardından son durak olarak Şirince ye çıkıyor ve güneşin batışında çaylarımızı yudumluyoruz.Ardından otelimize hareket ediyoruz.Akşam konaklama Kuşadasında otelimizde.

7. GÜN                                                                     7 MAYIS 2023 PAZAR

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından İzmir’e hareket ediyoruz.İzmir varışı takiben Kordon da öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz.Öğlen yemek molasının ardından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Ayvalık da şeytan sofrasına uğruyor ve akşam yemek molasını Cunda Adasında veriyoruz.Akşam yemeği molasının ardından artık turumuzun sonuna geliyor ve bir başka seyahatte buluşmak üzere Keşan’a dönüyoruz.

 

 

 

 

 

Konaklama Türü

Fiyat

2-3 Kişilik Odada Kişi Başı

7999 TL

Tek Kişilik Oda

9999 TL

6-12 Yaş Çocuk

6999 TL

1-6 Yaş Çocuk

5999 TL

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Panaromik Şehir Turları
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • 5 Gece 3***-4**** Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
 • Seyahat Sağlık Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Dalyan Tekne Turu
 • Program Harici Ekstralar