Şehirler ve Ülkeler

DOĞANIN İÇİNDE MUHTEŞEM ABANT YEDİGÖLLER TURU

KAMPANYA

DOĞANIN İÇİNDE MUHTEŞEM ABANT YEDİGÖLLER TURU

  • DOĞANIN İÇİNDE MUHTEŞEM ABANT YEDİGÖLLER TURU
  • DOĞANIN İÇİNDE MUHTEŞEM ABANT YEDİGÖLLER TURU
  • DOĞANIN İÇİNDE MUHTEŞEM ABANT YEDİGÖLLER TURU
  • DOĞANIN İÇİNDE MUHTEŞEM ABANT YEDİGÖLLER TURU
DOĞANIN İÇİNDE MUHTEŞEM ABANT YEDİGÖLLER TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
1 gün
Double Oda
475 TL
Single Oda
475 TL
6-12 Yaş
475 TL
0-6 Yaş
475 TL

GÜNÜBİRLİK

ABANT YEDİGÖLLER  TURU

30 EKİM 2022  

 

Gece 01:00 da Belirlenen saatte Keşan'da belirlenen yerde buluşmanın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda verilen molalar sonrası sabah saatlerinde Bolu'ya varıyoruz. Bolu sonrası çok güzel manzaralar eşliğinde Yedigöller’e varıyoruz. Yedigöller yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle, mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeridir. Yedigöller Milli Parkı 238 adet farklı bitki türünü içermektedir ve ülkemizdeki en güzel karışık doğal ormanlarına sahiptir. Yorucu şehir ortamından uzakta tertemiz havayı soluyarak bol bol fotoğraf çektiğimiz bir çevre turunun ardından yemek için serbest zaman veriyoruz. Yemekten sonra Yedigöller’e adını veren 7 gölü; Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’ü görmek için yaklaşık 1,5 saat sürecek bir yürüyüşe çıkıyoruz. Tüm stres ve sıkıntılarınızı atıp adeta doğayla bütünleştiğiniz bu 1,5 saat hiç bitmesin isteyeceksiniz. Yürüyüş sonrası verilen serbest zamanın ardından araçlardaki yerlerimizi alarak Abant'a hareket ediyoruz. Abant gölü etrafında da verilen serbest zaman ardından araçtaki yerlerimizi alıyor ve Keşan'a dönüyoruz. Bir başka Bora Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

 

KİŞİ BAŞI 475  TL

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Tüm Yemekler
  • Tüm Ekstra Harcamalar

 

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Dünyayı da etkisi altına alan Coronavirüs Pandemi süreci boyunca yapılacak turlarda araçlarda yarı yarıya kapasite kullanılacaktır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)