Şehirler ve Ülkeler

BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI

KAMPANYA

BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI

 • BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
 • BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
 • BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
 • BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
 • BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
 • BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
 • BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
BATUMLU KARADENİZ TURU 5 GECE OTEL KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
7 gün
Double Oda
1600 TL
Single Oda
1900 TL
6-12 Yaş
1500 TL
0-6 Yaş
950 TL

"BATUM'LU BÜYÜK KARADENİZ TURU"

5 Gece Otel Konaklamalı

Tarihler ve Fiyatlar güncellenecektir.

 

 

 

 

1.GÜN 21 MAYIS 2021 CUMA                                              KEŞAN- TEKİRDAĞ - İSTANBUL 

Akşam saat 19:00 Keşan ‘dan hareket ediyoruz.İstanbul üzerinden sürdüreceğimiz gece yolculuğunda yolda vereceğimiz molalarla Samsun’a doğru hareket ediyoruz.

2.GÜN 22 MAYIS 2021 CUMARTESİ                                                        SAMSUN - ORDU

Sabah erken saatlerde Çorum – Osmancık Ulusoy Tesisleri’nde kahvaltımızı (ekstra) aldıktan sonra Havza/Kavak Yolu’ndan Samsun'a ulaşıyoruz. İlk durağımız Amisos Kalıntılarının da bulunduğu Amisos Tepesi.Ardından Karadeniz Bölgesi’nin tarih ve arkeolojisini en iyi aktaran Samsun Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi.Ardından Tütün İskelesi ni geziyoruz.Tütün İskelesi ziyareti ardından Milli Mücadelemizin simgesi olan Samsun Atatürk Anıtı’nda fotoğraf molası veriyoruz.Fotoğraf molası sonrası ögle yemeği için serbest zaman.Yemek molası sonrası Atatürk'ün Samsun’a getiren Bandırma Vapuru’nun bire bir rekonstrüksiyonunu görüp fotoğrafladıktan sonra sahil yolunu izleyerek Ordu ‘ya ulaşıyoruz.Ordu varışı takiben Paşaoğlu Konağını ziyaret ediyoruz.Paşaoğlu konağı sonrası Ordu da denizden 485 m yükseklikteki Boztepe ‘ye çıkarak kenti kuş bakışı seyrediyor, fotoğraf molası veriyoruz. Boztepenin ardından Giresundaki otelimize hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama Giresunda otelimizde.

3.GÜN 23 MAYIS 2021 PAZAR                                                                                          GİRESUN - RİZE

Sabah otelimizde alınan kahvaltının ardından Giresun’a hareket.Giresuna varışı takiben araç değişikliği yaparak minibüslerle Giresun Kalesine çıkıyor ve Giresunu kuşbakışı seyrederek çay molası veriyoruz.Ardından yolumuza devam ediyoruz.Şimdiki durağımız meşhur Rize Bezcisi.Rize bezlerinin üretildiği atölyelerde vereceğimiz alışveriş molası sonrası öglen yemeği için Çayeline geçiyor ve Çayelinin Meşhur Kuru fasulyesinden tadıyoruz.Öğlen yemek molasının ardından Dünyanın en yeşil noktası olarak bilinen Fırtına vadisi içinde yer alan binbir çeşit bitkiyi görerek kendimizi Karadeniz’ in en güzel yaylası olarak bilinen Ayder Yaylasında buluyoruz. Ayder Şelale’si etrafında yapacağımız gezinti sonrası otelimize hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama Ayder yaylasındaki otelimizde.  

4.GÜN 24 MAYIS 2021 PAZARTESİ                                                                                      BATUM – HOPA  

Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından saat 06:30 da Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz .TC Nüfus Cüzdanı ile Gürcistan sınır kapısını geçip komşu ülkede Batum iline ulaşıyoruz. İlk olarak Gönye Kalesi’ni göreceğiz. Ardından Çoruh Nehri’ni geçerek Batum’a ulaşacağız. Batum şehir turunda; Bakire Meryem Katedrali, Şehir Parkı, Batum Limanı ve Pazarı gezileri sonrası öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman sonrası Batum dan ayrılarak sınır kapısına ulaşıyoruz.Türkiyeye giriş işlemlerinin ardından Borçka’ya doğru hareket ediyoruz.Borçka varışı takiben otobüsten ayrılıyor ve minibüslere binip Karagöl’e gidiyoruz.Karagöl ziyareti sonrası tekrar otebüsümüze dönüyor ve Hopa’da otelimize geliyoruz.Akşam konaklama hopa.

5.GÜN 25 MAYIS 2021 SALI                                                                                        RİZE – TRABZON  

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Rize’ye hareket ediyoruz.Rize varışı takiben Rize Kalesine çıkıyor ve rizeyi kuşbakışı takip ediyoruz.Ardından otobüsteki yerlerimizi alarak Uzungöl’e hareket ediyoruz. Muhteşem manzaralar eşliğinde 1090 m yükseklikteki Uzungöl ‘e varışı takiben öğlen yemeği molası veriyoruz.Yemek molasının ardından  tekrar otobüsteki yerlerimizi alarak Sürmene ye hareket ediyor ve meşhur Sürmene Bıçakçısına uğruyoruz.Sürmene sonrası şimdiki durağımız Çay Fabrikası.Çayın üretim aşamalarını yerinde görüp,yore çaylarından satın alabilme imkanımız sonrası Zigana Geçidi ne hareket ediyoruz.Zigana geçidi sonrası son durağımız olan meşhur Sütlaçlarımızı tadımlamak için mola veriyoruz.Ardından otelimize hareket ediyoruz.Akşam konaklama Trabzon’da otelimizde.

6.GÜN 26 MAYIS 2021 ÇARŞAMBA                                                                                            TRABZON - ÜNYE

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Trabzona hareket ediyoruz.Trabzon varışı takiben ilk durağımız,Kommenoslar Dönemi merkez kiliselerinden birisi olan Trabzon Ayasofya’sı (Camii).Ayasofya ziyaretimiz sonrası durağımız,Trabzon Gümüş Sanatı olan Telkarinin ve Kazazinin yapımını öğreniyoruz.Daha sonra Türkiye’deki en güzel Atatürk Evleri’nden birisi olan Atatürk Köşkü’ne hareket ediyoruz.Atatürk Köşkü sonrası öğlen yemeğimizi Meşhur Akçaabat Köftecisi Cemil Usta da alıyoruz.Yemek sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası yolumuza devam ediyor ve Yöresel ürünleri alacağımız; Trabzon Tereyağcısına,Vakfıkebir Ekmekçisine,Ordu Fındıkçısına uğrayıp bölge ürünlerini aldıktan sonra otelimize hareket ediyoruz.Aksam yemeği ve konaklama Ünye ‘de otelimizde.

7.GÜN 27 MAYIS 2021 PERŞEMBE                                          AMASYA – İSTANBUL – TEKİRDAĞ - KEŞAN

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Amasya ya hareket ediyoruz.Şehzadeler Şehri Amasya ya varışı takiben yapacağımız şehir turunda gezeceğimiz yerler arasında;Saraydüzü Kışla Binası,II. Beyazıd Külliyesi,Amasya Müzesi ve Mumya Bölümü,Kaya Mezarları,Burmalı Minare bulunmaktadır.Şehir turu sonrası Yeşilırmak kıyısında öğlen yemeği için serbest zaman.Serbest zaman sonrası artık turumuzun  sonuna yaklaştığımız yolculuğumuzda Amasya-Bolu-İzmit–İstanbul-Keşan yolunu takip ediyor ve yolda verilen molalardan sonra Keşan’a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak yeni turlarımızda görüşmek üzere sizlere vedalaşıyoruz.

 

Konaklama Türü

Fiyat

2-3 Kişilik Odada Kişi Başı

..... TL

Tek Kişilik Oda Farkı

...... TL

0 - 6 Yaş Çocuk

...... TL

6-12 Yaş Çocuk

...... TL

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Panaromik Şehir Turları
 • Bora Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 3-4**** Otellerde 5 gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemeği
 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
 • Seyahat Sigortası Farkı (65 Yaş üstü ) 
 • Yurtdışı Çıkış Fonu  50 TL  (Batum)                                  
 • Tüm Kişisel Harcamalar

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)