Şehirler ve Ülkeler

ANKARA BEYPAZARI TURU 1 GECE KONAKLAMALI

KAMPANYA

ANKARA BEYPAZARI TURU 1 GECE KONAKLAMALI

 • ANKARA BEYPAZARI TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • ANKARA BEYPAZARI TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • ANKARA BEYPAZARI TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • ANKARA BEYPAZARI TURU 1 GECE KONAKLAMALI
 • ANKARA BEYPAZARI TURU 1 GECE KONAKLAMALI
ANKARA BEYPAZARI TURU 1 GECE KONAKLAMALI
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
3 gün
Double Oda
410 TL
Single Oda
510 TL
6-12 Yaş
350 TL
0-6 Yaş
325 TL

ANKARA- BEYPAZARI TURU

8-10 KASIM 2019

1 GECE KONAKLAMALI

Hareket Günü ve Saati : 8 Kasım 2019 Cuma 23:59

1. GÜN                                                                                     9 KASIM 2019 CUMARTESİ

Sabah belirlenen noktada buluşup Beypazarı için yola çıkıyoruz. Beypazarı’na ulaşıyoruz. Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyor (yol çalışması olmaması halinde) ve Beypazarı’nı yüksek bir noktadan fotoğraflama imkanı buluyoruz. Fotoğraf molamızın ardından şehrin içerisinde gezimize devam ediyoruz. Yaşayan Müze’ye gidip müzeyi geziyoruz.(ekstra) Yaşayan Müze’de dileyen misafirlerimiz Ebru Sanatı öğrenip hocamız eşliğinde kendi ebru çalışmasını yapabilir, dileyen  misafirlerimiz de  kurşun döktürüp bu Türk geleneğini yaşayabilirler. Tabi küçük misafirlerimizi de unutmadık. Onlarda Hacivat ve Karagöz oyununu seyderek eğlenceli vakit geçirebilirler. Yaşayan Müze gezimizin ardından Arnavut kaldırımlı sokaklardaki yürüyüşümüzde Kurşunlu Camii ve İncirli Camii’ni dışarıdan görüyoruz. Beypazarı denildiğinde kuşkusuz akla ilk gelen Telkari sanatı olacaktır. Telkari sanatı ile ilgili hem bilgi alıp hem de alışveriş yapabileceğimiz bir yere uğradıktan sonra yöresel ürünlerin satıldığı Sulu Han’da havuç lokumundan kuru erişteye tarhanadan Beypazarı kurusuna kadar bir çok yöresel ürünü bulabilirsiniz. Beypazarı’nın otantik dokusunu Alaattin sokakta bir kez daha yaşadıktan sonra öğle yemeğine geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından İnözü Vadisi’ni görmek üzere otobüsümüze geçiyoruz. Meşhur maden sularının çıkarılmış olduğu bu güzel vadiyi fotoğrafladıktan Ankara’da ki  otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. GÜN                                                                                     10 KASIM 2019 PAZAR

 Otelimizde alınan kahvaltının ardından başkentimizi gezmek için yola çıkıyoruz. İlk durağımız Ulucanlar Cezaevi Müzesi. Ulucanlar Cezaevi Müzesini gördükten sonra Eski Meclis’e (1.Meclis Binası) geçiyoruz. Eski Meclis’i gezdikten sonra II.Meclis Binasını ziyaret ediyoruz. Daha sonra öğle yemeğimiz için restoranımıza geçiyoruz. Yemekten sonra Türk Kurtuluş Savaşı'nın ve inkılaplarının önderi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ankara Anıttepe'de (eski adıyla Rasattepe) bulunan anıt mezarı Anıtkabir’e gidip Atamızı ziyaret ediyoruz. Atatürk Orman Çiftliği’ne geçiyoruz. Dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Yolcularımızı aldığımız noktaya bırakıyoruz. Bir başka BORA TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.  

 

 

KİŞİ BAŞI 410 TL
SİNGLE FARKI 100 TL
 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım 
 • Araçta Alınacak İkramlar
 • 1 Gece 3-4* Otelde Yarım Pansiyon Konaklama
 • Bora Turizm Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği7
 • Panoramik Şehir Turları

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Ekstra Tüm Harcamalar

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.