Şehirler ve Ülkeler

7-9 EKİM 1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU

KAMPANYA

7-9 EKİM 1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU

  • 7-9 EKİM 1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU
  • 7-9 EKİM 1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU
  • 7-9 EKİM 1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU
  • 7-9 EKİM 1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU
  • 7-9 EKİM 1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU
7-9 EKİM 1 GECE KONAKLAMALI GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU
Şehirler :
Kontenjan :
44 kişi
Tur Süresi :
3 gün
Double Oda
1499 TL
Single Oda
1899 TL
6-12 Yaş
1199 TL
0-6 Yaş
999 TL

                                                                                                                           GÖKÇEADA-BOZCAADA TURU
                                                                                                                                 1 GECE KONAKLAMALI   
                                                                                                                                       7-8-9 EKİM 2022     
                 
1.GÜN
Sabah saat 06:00 da Keşan Hükümet konağı önünde buluşmamızın ardından Gökçeada’ya bizi ulaştıracak Kabatepe İskelesi’ne varıyoruz. İskelede verilen kısa bir dinlenme molasının ardından adaya geçiyoruz.İlk olarak Köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz.Kaleköy'e hareket ediyoruz.Kaleköy de öğle yemeği molası veriyoruz. . Kısa bir dinlenmenin ardından Bir sonraki durağımız, Dibek Kahvesi ve sakız muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy.Sakızlı muhallebilerimizi ve dibek kahvemizi içtikten sonra  Barba Yorgo’nun tavernasıyla ünlü olan Tepeköy’e ulaşıyoruz.Tepeköy ziyaretimiz sonrası bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dereköy e gidiyoruz.Ardından Güneşin batışı vapurumuzun kalkış saatine göre Kabatepe’ye konaklayacağımız otele doğru haraket ediyoruz konaklama otelimizde.


2.GÜN
Otelde alınan kahvaltının ardından Geyikli İskelesi'ne hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuktan sonra Geyikli İskelesi'ne ulaşıyor ve Bozcaada Feribotuna biniyoruz. Bozcaada'ya ulaştıktan sonra rehberimiz eşliğinde ada hakkında genel bilgilendirmeler eşliğinde ada turumuza çıkıyoruz. Adanın mimarisi, genel yapısı hakkında bilgilerimizi alırken meşhur Çiçek Pastanesi'nden kurabiyelerinizi alarak atıştırabilirsiniz. Adaya özgü reçelleri adanın yerel halkının kurduğu pazarda bulabilir, meşhur Bozcaada Şarapları'nı mahzenlerde tatma şansı yakalayabilir veya satın alabilirsiniz. Rehberimizin vereceği serbest zaman içerisinde adayı doyasıya gezmek isteyen misafirlerimiz adanın girişinde bulunan meşhur Bozcaada Kalesi'ni ziyaret edebilir, muhteşem deniz manzarasını kalenin zirvesinden izleyebilirler. Toplanma saatinde tekrar Bozcaada İskelesi'nden Geyikli İskele'ye hareket ediyoruz ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Dönüşte Çanakkale sahilde serbest zaman veriyoruz.Serbast zaman sonrası Buluşma saatinde tekrar araçtaki yerlerimizi alıyor ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Keşan'a varışı takriben siz değerli misafirlerimizden ayrılıyor ve bir dahaki turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Günübirlik ve Tek gecelik konaklaması olan programlarda koltuk sıraları kayıt sırasına göre belirlenmektedir, 2 gece ve üzeri konaklamalı programlarda koltuk sıraları her gün Bora Turizmin belirlediği şekilde değiştirmeli olarak rotasyon uygulanacaktır.

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile ortak olarak birleştirilmesi hakkı Bora Turizm’de saklı tutulmaktadır.

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Bora Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Bora Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Bora Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Bora Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)